Co za dramat. PS Plus w promocji, PlayStation rozsyła maile, pokazuje ofertę, a Ty „próbuj dalej”

PS-Plus-logo
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wszystkie progi abonamentu PS Plus taniej o 50 procent. Gracze dostają maile od PlayStation, a i tak nie mogą skorzystać z super okazji.

Od kilku dni trwa zamieszanie z promocją na PS Plus i wygląda na to, że wciąż są duże problemy. PlayStation natomiast wysyła graczom maile, a na oficjalnej stronie opisuje szczegóły promocji.

„Próbuj dalej”. Taką radę słyszą gracze, którym nie działa promocja PS Plus

Na forum Reddit pojawiły się kolejne wątki dotyczące promocji na PlayStation Plus. Tej denerwującej promocji, w której nie wiadomo o co chodzi. Słowem przypomnę, że działa ona losowo nieważne czy nigdy nie mieliśmy Plusa, czy też go mamy.

Wiemy już, że PlayStation wie o problemach i walczy z materią, by do 20 grudnia wszystko śmigało jak należy. Tego dnia promocja się kończy. Zamiast wstrzymać akcję do naprawienia błędu, jest ona jednak promowana, przez co nieświadomym wszystkiego graczom jeszcze bardziej miesza się w głowie.

Na Reddit gracze piszą, że dostają maile od PlayStation, które zapraszają ich do skorzystania z promocji. Tak wygląda rozsyłana zachęta:

Mail od PlayStation o promocji PS+.

Wielu graczy uważa, że są szczęściarzami i u nich promocja zadziała. W końcu dostali maila. Niestety, nie u wszystkich działa… Forumowicze piszą, że nawet dzwonili do obsługi PlayStation. Jaka odpowiedź?

Zadzwoniłem do obsługi klienta PlayStation w sprawie 30-dolarowej zniżki. Przedstawiciel, z którym rozmawiałem, był bardzo miły, ale powiedział tylko, że jest to znany problem i pracują nad nim. By uzbroić się w cierpliwość i próbować dalej. Że powinno być ogłoszenie w mediach społecznościowych, kiedy problem zostanie rozwiązany. Szczerze mówiąc, myślałem, że na pewno powie, że może to dla mnie naprawić na miejscu… Byłem trochę zaskoczony. No cóż..

Reddit

Ktoś inny dodaje:

Ten sam e-mail i tutaj też nie działa. Wsparcie mówi ci, żebyś po prostu próbował. Próbowałem przez aplikację, przeglądarkę i konsolę 50x przez 3 dni. Nadal nie działa.

Reddit

Polski oddział PlayStation też chwali się promocją

Na stronie PlayStation zauważyłem taki opis promocji:

Na banerze widać, że promocja jest niedostępna dla obecnych subskrybentów PlayStation Plus. Póki co, jest niedostępna dla wielu graczy, którzy spełniają ten warunek. Ale jest za to dostępna dla niektórych, którzy go nie spełniają…

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie