Jest odpowiedź PlayStation na denerwującą promocję PS Plus

ps plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Od kilku dni gracze dosłownie walczą z promocją na abonament PS Plus. Ci, co powinni z niej skorzystać, nie mogą tego zrobić. Co na to support PlayStation?

Jeszcze do 20 grudnia trwa promocja na abonament PS Plus. Zarówno progi Essential, jak i Extra oraz Premium, można kupić taniej o 120 zł. Z oferty powinni móc skorzystać tylko nowi użytkownicy, ale jak już pisałem, korzystają również powracający, a nawet Ci, którzy mają aktywny abonament i sobie go anulowali, by kupić taniej w ramach promki. Co więcej, niektórym udaje się nabyć Essential za 120 zł i do tego przedłużyć na kolejny rok za 120 zł. Mają zatem dwa lata Plusa za 240 zł. Ale co z tego, skoro jednym działa, a innym nie. To loteria! Na szczęście, PlayStation pracuje nad rozwiązaniem.

PS Plus na rok możesz mieć nawet za 91,95 zł

Zanim przejdę do tego, co PlayStation odpowiada graczom, którzy nie mogą skorzystać z promocji, przypomnę o fajnym dealu. Jeśli jesteś szczęściarzem i widzisz promocję na PS Plus w PS Store, to zamiast płacić 120 zł za rok Essential, możesz zapłacić jedynie 91,95 zł. Jak to zrobić? Pisałem o tym w tej wiadomości:

PlayStation wie o problemie z promocją na abonament

Ciekawe jest to, że choć problem z niedziałającą promocja jest globalny, to nie widziałem żadnego oficjalnego komunikatu na ten temat. Sony powinno wprost poinformować graczy, co się dzieje. Ci muszą pisać indywidualnie do wsparcia PlayStation, by dowiedzieć się, że trwają prace nad rozwiązaniem problemu. Oto odpowiedź, którą jeden z graczy umieścił na oficjalnym profilu PlayStation Polska w serwisie Facebook:

PS-Plus-promocja

Sporo osób pyta oddział PlayStation Polska, co się dzieje. A ci zamiast odpowiadać, radzą zwrócić się do pomocy technicznej. Cóż… zatem jeśli masz problem z promocją, trzeba czekać. Oby uporali się do 20 grudnia, ponieważ wtedy oferta na taniego Plusa się kończy.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie