Te gry z PS1 i PSP mogą trafić do PS Plus Premium

PS-Plus-gry-PS1-PSP
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Posiadacze abonamentu PS Plus Premium mają dostęp do klasyków ze starszych konsol PlayStation. Jeśli czekasz na dodanie kolejnych, tutaj znajdziesz listę “prawdopodobnych” nowych gier, które mogą dołączyć do katalogu.

Fani gier retro, posiadający abonament PS Plus Premium, mogą od niedawna ogrywać w ramach usługi genialne wyścigi Ridge Racer 2. Dodanie gry do katalogu było poprzedzone licznymi przeciekami. Jednak to nie jedyny tytuł, który był wymieniany w przeciekach. Pozostało jeszcze kilka hitów sprzed lat, o których również była mowa. Oto one!

PS Plus Premium – oto gry z PS1 i PSP, o których mówiły przecieki

Poniżej publikujemy listę retro tytułów, które nie są obecne w Plusie Premium, ale pojawiały się one w przeciekach (dzięki TrueTrophies). Zatem jest wielce prawdopodobne, że niedługo je dostaniemy:

  • Dino Crisis (PS1)
  • Soulcalibur Broken Destiny (PSP)
  • Disgaea 1 (PSP)
  • Syphon Filter 3 (PS1)
  • Resistance Retribution (PSP)
  • Star Wars Battlefront II (PSP)

Jak wspomniałem, po wcześniejszych przeciekach do PS+ Premium trafiły już wyścigi Ridge Racer 2. Kolejnym kandydatem, który zostanie dodany do katalogu klasyki, jest Dino Crisis. O tej grze “przeciekało” już dwukrotnie i to z oficjalnych stron PlayStation. Tytuł został zauważony w azjatyckim PS Store w maju 2022, a następnie w lipcu zauważono ją we Włoszech. To na pewno nie przypadek i podejrzewam, że Sony już pracuje nad dodaniem gry do klasyków.

W japońskim PS Store pojawił się też kolejny stary hit – Disgaea 1 z PSP. O Soulcalibur Broken Destiny wspomniano z kolei przy okazji przecieku z Dino Crisis.

Ogólnie, wszystkie z wyżej wspomnianych gier pojawiały się w przeciekach. Zatem tylko czekać, aż będą sukcesywnie ujawniane i dodawane do usługi. Na które tytuły najbardziej czekasz? Jakie jeszcze retro gierki chciałbyś dostać w Plusie? Czekam na Wasze komentarze pod tekstem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie