PS Plus dla Włochów miał dostać jeszcze więcej gier. Wzmianka o Dino Crisis zwykłym błędem?

PS Plus z DIno Crisis? Niby tak, ale w sumie to nie do końca
Newsy PS4 PS5

Włoscy subskrybenci PS Plus mogli przez chwilę liczyć na jeszcze więcej nowych gier w katalogu, w tym genialne Dino Crisis. Sony szybko się wycofało ze swoich zapowiedzi.

Oferta klasycznych gier w nowej wersji PS Plus wydaje się i tak całkiem niezła, ale wciąż brakuje w niej wielu klasyków. Jednym z nich jest uwielbiany przez graczy na całym świecie Dino Crisis. Swoiste „Resident Evil z dinozaurami” okazało się pozycją tak dobrą, że fani horrorów do tej pory wspominają produkcję z rozrzewnieniem. Tylko jak tu w nią zagrać?

Pewnego rodzaju ułatwieniem mogłaby być obecność gry w katalogu PlayStation Classics w PS Plus. I tak też miałoby się stać, a przynajmniej na to wskazywało samo Sony. Niestety, do tej pory żadnej wzmianki o dodaniu gry nie dostaliśmy, a jej baner mógł okazać się błędem. Fani, rzecz jasna, nie poczuli się tym faktem usatysfakcjonowani.

Teraz dostaliśmy kolejną wzmiankę o grze. Przy okazji ujawnienia nowych gier w PS Plus, Włoscy gracze mieli dostać parę dodatkowych pozycji. Jak zauważa użytkownik Twittera o pseudonimie Nibel, włoska strona oferty informowała o dodatkowych grach w Plusie dla tamtejszych graczy. Czytamy o Dino Crisis, Ridge Racer 2, Soulcalibur: Broken Destiny, No Heroes Allowed! i LocoRoco Midnight Carnival.

Problem w tym, że dość szybko zmieniono wpis i usunięto z niego większość gier. Obecnie widnieje jedynie wzmianka o No Heroes Allowed! z PSP i LocoRoco Midnight Carnival, również z PSP. Co się więc stało z oczekiwanym Dino Crisis? Jest spora szansa na to, że ktoś w PlayStation za bardzo się pospieszył i przedwcześnie zdradził tę informację. No, może to też być zwyczajny błąd.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie