Fani Dino Crisis, lepiej zainteresujcie się nowym PS Plus

PS Plus i Dino Crisis
Newsy PS4 PS5

Jeden z graczy z Azji donosi o obecności głównej bohaterki Dino Crisis na banerze reklamującym zestaw klasycznych gier w PS Plus. Miejmy nadzieję, że tytuł ostatecznie trafi do usługi.

Błąd? Zwiastun czegoś większego? Nie wiem i boję się odpowiedzi, ale serca fanów legendarnej marki Capcomu ponownie się rozgrzały. Tym razem dzięki nowej wersji PS Plus. Odświeżony abonament wystartował w Azji, gdzie gracze już teraz mogą korzystać do woli z oferty. Niestety, katalog gier nie jest jeszcze kompletny, a więcej pozycji poznamy zapewne w niedługim czasie. Niemniej jeden z graczy donosi o ciekawym odkryciu.

Dino Crisis w PS Plus? Oj… poproszę!

Internauta informuje na Twitterze o zaskakującym banerze reklamującym katalog klasycznych gier na PlayStation. W ramach subskrypcji PS Plus Premium uzyskamy dostęp do bardzo szerokiego katalogu klasycznych gier z PS1, PS2 i PS3 (w wersji chmury) oraz PSP. Częściowa lista jest znana, ale nie uświadczymy na niej niektórych popularnych niegdyś tytułów. Zabrakło przecież… Dino Crisis. Tak się jednak składa, że na wspomnianym banerze reklamującym katalog pojawiła się główna bohaterka gry, Regina. Oczywiście może to być zwyczajny błąd (w który jednak średnio chciałoby mi się wierzyć), ale może również wskazywać na fakt pojawienia się gry w katalogu.

Legenda od Capcomu została w ostatnich latach dość zapomniana. Choć „dość” to może złe słowo, bo w zasadzie to kompletnie o niej zapomniano, gdyż wydawca koncentruje się na innej serii popularnych horrorów, czyli Resident Evil. Niedawno firma w pewien sposób potwierdziła, że bardzo chętnie przyjrzałaby się bliżej możliwości wskrzeszania znanych IP. Nie da się ukryć, że jedną z takich marek z pewnością jest właśnie Dino Crisis.

Najnowsze rewelacje należy niestety traktować jako plotki, bez potwierdzenia. Tym bardziej że sama gra wciąż nie jest dostępna w ramach usługi. Nie przekreśla to jednak jej szans na pojawienie się tam – mogłaby trafić do katalogu w późniejszym czasie. Jeżeli interesuje Was więcej na temat nowego Plusa – zapraszamy do naszego kompendium wiedzy o usłudze.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie