PS Plus pozbywa się hitu od Rockstar. Masz kilka dni, żeby zagrać!

Ps-Plus-Rockstar
Newsy PS4 PS5

Przypominamy, że gry w katalogu PS Plus Premium i Extra nie są dane raz na zawsze. Podobnie jak w Xbox Game Pass, tak i tutaj co jakiś czas z listy wypadają pewne tytuły.

Kto wykupuje PS Plus Premium lub Extra, może korzystać z dodatkowego katalogu gier. Jest ich naprawdę sporo i wysokich lotów, lecz niestety… jedna z najlepszych pozycji powie nam wkrótce „papa”.

PS Plus Premium i Extra pożegna Red Dead Redemption 2

Zostało dokładnie 7 dni na ogranie RDR 2 w PS Plus Premium lub Extra. Po tym czasie tytuł od Rockstar zostanie usunięty z katalogu usługi i nieważne czy zdążyliśmy go pobrać czy nie, koniec z Dzikim Zachodem. Zatem kto ma ochotę na kowbojowanie, niech bawi się, zanim upłynie termin. Dead line dla RDR 2 w Plusie to 20 września 2022.

To jednak nie koniec przykrych niespodzianek dla fanów RDR. W październiku z PlayStation Plus odlecą kolejne tytuły z serii. Oto pełna rozpiska:

  • Red Dead Redemption 2 – opuszcza usługę 20 września
  • Red Dead Redemption (streaming dla PS Plus Premium) – opuszcza usługę 17 października
  • Red Dead Redemption: Undead Nightmare (streaming dla PS Plus Premium) – opuszcza usługę 17 października

Skoro jesteśmy już przy RDR, to zachęcamy spojrzeć do naszej wcześniejszej wiadomości z dzisiaj: Odstrzelił sobie głowę shotgunem w RDR 2. Zobaczcie ukryty filmik z Reddita.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie