PS Plus na marzec 2022. Gracze zauważyli trop w PS Store, ale czy prawdziwy?

PS Plus jednak będzie pokazywał kluczowe dla graczy informacje
PS4 PS5

No to jakich gier w PS Plus na marzec 2022 możemy się spodziewać? Mimo braku przecieków gracze pokusili się o swoje własne typy.

Problem w tym, ze szansa na jego potwierdzenie jest raczej dość mała.

AKTUALIZACJA: W sieci pojawił się wiarygodny przeciek marcowej oferty PS Plus.

Ciąg dalszy newsa sprzed aktualizacji.

PS Plus na marzec 2022 z hitem z ubiegłego miesiąca?

Oficjalne przedstawienie oferty Plusa na marzec odbędzie się już w najbliższą środę. 23 lutego około godziny 17:30 Sony w końcu potwierdzi, na które gry mogą liczyć subskrybenci. Szkoda tylko, że do tego czasu nie pojawiły się żadne sensowne przecieki, nie licząc miejscami całkiem sensownych predykcji fanów na Reddicie.

Redaktorzy serwisu TechRadar oraz niektórzy gracze zauważyli w PS Store dość ciekawy zbieg okoliczności. Wydane niedawno Sifu posiada znaczek „PS Plus”. To dokładnie to samo logo, które znajdziemy w grach oddawanych dla graczy za darmo w ramach subskrypcji. To co? Możemy założyć, iż niespodziewany hit pojawi się w ramach usługi?

No… nie do końca. Warto podkreślić, iż logo często pojawia się przy niektórych grach jako zwyczajna pomyłka. Może ono też oznaczać dodatkowe materiały pokroju tapet, które pobrać mogą posiadacze Plusa. Gdyby Sifu wychodziło 1 marca, mógłbym uwierzyć w to, iż pojawi się w usłudze. Sony raczej nie da za darmo gry, która już miała swoją premierę i to zaledwie przed paroma tygodniami. Zresztą, sami twórcy po świetnych notach nie ucięliby jej sprzedaży. Byłoby to co najmniej dziwne. I choć wszystko wydaje się dziwnym zbiegiem okoliczności, pewności na ten temat nabierzemy dopiero w środę, gdy nowa oferta zostanie oficjalnie przedstawiona.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie