Niebawem ogłoszenie PS Plus na marzec 2022. Co wiemy o ofercie?

Logo PS Plus na tle kontrolerów
PS4 PS5

W najbliższą środę dowiemy się, co znajdziemy w oficjalnej ofercie PS Plus na marzec 2022. Kiedy będziemy mogli zagrać w kolejne gry dla subskrybentów?

Choć przecieków zbytnio nie było, niedługo poznamy oficjalną ofertę.

AKTUALIZACJA: W sieci pojawił się wiarygodny przeciek marcowej oferty.

Ciąg dalszy artykułu sprzed aktualizacji.

PS Plus marzec 2022 – kiedy ogłoszenie oferty?

Flagowa subskrypcja Sony zostanie oficjalnie zapowiedziana już w najbliższą środę, to znaczy 23 lutego. O godzinie 17:30 PlayStation w końcu potwierdzi, które gry zostaną oddane w ręce graczy. O ile, rzecz jasna, posiadają oni aktywną subskrypcję Plusa.

Gracze już 1 marca będą mogli przypisać kolejne darmowe pozycje do swoich kont. Tylko tu pojawia się pytanie – czego należy się spodziewać? Niestety, do tej pory nie dostaliśmy żadnych konkretnych przecieków, pozostały nam jedynie domysły.

Zdaniem fanów na Reddicie, spore szanse na pojawienie się w ofercie od PlayStation ma ELEX. Miałoby to sens, gdyż „dwójka” to jeden z większych tytułów premierowych w najbliższym miesiącu, którego premiera wybija dokładnie 1 marca. Dodanie „jedynki” do oferty mogłoby skłonić sporo osób do zakupu kontynuacji. Niektórzy internauci stawiają jednak na nieco zaskakujące pozycje pokroju… Moja Znajoma Świnka Peppa.

Istnieje też szansa, że otrzymamy ELEX II, Shadow Warrior 3 lub inną, premierową grę. O naszych spekulacjach przeczytacie w tym miejscu. Marzec do tej pory był dość silnym miesiącem Plusa, więc liczymy, iż Sony zachowa formę i w tym roku.

Przypominamy również, że cały czas możecie przypisywać darmowe gry w ramach Plusa na luty 2022:

  • EA Sports UFC 4 (PS4)
  • Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PS4)
  • Planet Coaster: Console Edition (PS5)

Nie zapomnijcie ich odebrać, póki oferta nie zmieni się na marcową.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie