PS Plus marzec 2022. Oczekiwane gry i promocja na subskrypcję

PS Plus z darmowym weekendem multiplayer. Gracze niepocieszeni
PS4 PS5

Nie zostało za dużo czasu do ogłoszenia PS Plus na marzec 2022. W związku z tym gracze z całego świata zaczęli dzielić się swoimi oczekiwania wobec gier, które mogłyby trafić do oferty.

Ponownie źródłem wszelkich oczekiwań graczy jest specjalny wątek na Reddicie, gdzie każdy może podzielić się swoją opinią. Zdecydowanie najczęściej pada tam Sackboy: A Big Adventure w wersji na PS5. Szczerze mówiąc, sam bym nie pogardził takim prezentem.

Wartym uwagi jest także propozycja ELEX, ponieważ w dniu wprowadzenia nowych gier z Plusa zadebiutuje ELEX II, czyli bezpośrednia kontynuacja. Brzmi to sensownie i nie zdziwię się, jeśli dokładnie tak będzie. Byłby to dodatkowy powód, by sięgnąć po zakup sequela, ponieważ miałoby się dostęp do „jedynki”.

Zdecydowanie najzabawniejszą propozycją, która padła kilkukrotnie wśród grona redditorów, jest sławna gra o Śwince Peppie – Moja Znajoma Świnka Peppa. W mediach zrobiło się o niej głośno, ponieważ wymieniona produkcja miała bardziej pozytywne recenzje od najnowszego Call of Duty czy Battlefielda.

Gry przewidziane do PS Plus na marzec 2022 zostaną udostępnione subskrybentom 1 marca 2022 roku, a ich ogłoszenie odbędzie się już w tę środę (23 lutego) około godziny 17:30.

Przypominam również, że do jutra (21 luty), do godziny 11:00 jest ważny kod rabatowy na o wiele tańsze PS Plus na 12 miesięcy. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu. Warto wiedzieć, że kod rabatowy, o którym mowa, działa także na pozostałe produkty ze sklepu Eneba, w tym gry i doładowanie PSN.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie