PS Plus dzisiaj z nowymi grami, a abonament w promocji

PS-Plus-luty-2023
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Od 7 lutego można pobierać gry z oferty PS Plus luty 2023. Są mafijne porachunki, jest martwe zło, jest szaleństwo na deskorolce, znajdziesz się “poza światłem”… i oszczędzisz na rocznym abonamencie.

Dzisiaj zmiana warty w ofercie PS Plus. 7 lutego żegnamy gry ze stycznia i z otwartymi ramionami witamy tytuły na luty. Jakie gry na PS5 i PlayStation 4 czekają do pobrania? Zanim je przypomnę, warto zaznaczyć, że pobierzesz je z aktywnym abonamentem. Poniżej znajdziesz promocję na rocznego Plusa. Kodem można przedłużyć trwającą subskrypcję, odnowić ją lub kupić po raz pierwszy.

PS Plus na 12 miesięcy najtaniej – promocja na abonament

Rok subskrypcji PS Plus Essential kosztuje w PS Store czy elektromarketach równe 240 zł. Nie trzeba tyle płacić. W sklepie CDKeys oszczędzasz niemal 40 zł. To sprawdzone miejsce, godne zaufania:

PlayStation Plus luty 2023 – gry do pobrania na PS5 / PS4

A tak prezentuje się oferta PS+, która dzisiaj wchodzi w życie:

  • OlliOlli World (PS5 | PS4)
  • Mafia Definitive Edition (PS4)
  • Evil Dead: The Game (PS5 | PS4)
  • Destiny 2 Beyond Light [DLC] (PS5 | PS4)

Jeśli nie wiesz, ile miejsca na dysku konsoli potrzeba, by pobrać wszystkie tytuły, już o tym pisałem. Łącznie należy przygotować około 150 GB, z czego najwięcej przestrzeni zajmie dodatek do Destiny 2. Musimy najpierw pobrać bowiem darmową “podstawkę”, a dopiero do niej rozdawane w Plusie DLC.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie