Gry z PS Plus na kwiecień 2022 dostępne od dziś

PS Plus październik 2021 - logo
PS4 PS5

Oferta PS Plus kwiecień 2022 już zmierza na Wasze konsole. Niedawnemu ujawnieniu zestawu gier towarzyszyło niespodziewane udostępnienie jednego z tytułów przed czasem. Dziś zgarniemy pozostałe gry z zestawu.

Wszystkie tytuły dostępne w nowej ofercie PlayStation Plus będą dostępne do pobrania od dzisiejszego popołudnia. Do zdobycia będą trzy produkcje na PS4 i PS5.

W ramach oferty PS Plus na kwiecień 2022 odbierzecie:

  • Hood: Outlaws & Legends (PlayStation 5, PlayStation 4)
  • Slay the Spire (PlayStation 4)
  • Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated (PlayStation 4)

Nacieszcie się trzema grami w podstawowym PS Plus póki możecie. Wkrótce PlayStation wprowadzi spore zmiany w swojej usłudze. Jedna z modyfikacji oferty sprawi, że subskrybenci będą otrzymywali dwie gry w ramach PS Plus Essential.

W zamian gracze będą mogli wykupić dostęp do dwóch droższych wersji Plusa: Extra i Deluxe. Ten pierwszy zagwarantuje dostęp do biblioteki kilkuset gier z PlayStation 4 i PlayStation 5. Z kolei Deluxe dodatkowo zaoferuje możliwość pobrania kilkuset produkcji z generacji PS1, PS2 i PSP oraz specjalne wersje demonstracyjne gier.

Nowe wcielenie PS Plus ma zadebiutować w czerwcu bieżącego roku. PlayStation nie podało jednak oficjalnej daty premiery i wspomniano jedynie, że usługa będzie wprowadzana stopniowo.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie