PS Plus – oto gry „ostatniej szansy”, które w grudniu opuszczają usługę

PS-Plus-w-grudniu
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dzisiaj poznaliśmy listę gier PS Plus na grudzień 2022, które dołączą do katalogów Extra / Premium i Classics. To teraz przypomnę, jakie gry pożegnamy i to już za kilka dni.

Nowe gry w PS Plus zawsze cieszą, a w grudniu jest powód do banana na twarzy, ponieważ świeżutka oferta jest całkiem zacna. Mniej cieszy natomiast to, że jedynie do 20 grudnia mamy szansę ogrywać w Extra/Premium dwie kapitalne gry. Żegnajcie!

Jakie gry pożegnamy w PS Plus?

20 grudnia z katalogu gier dostępnego dla subskrybentów PS+ Extra i Premium wypadną następujące tytuły:

  • Assassin’s Creed Valhalla
  • Pillars of Eternity Complete Edition

Licząc od dzisiaj (15 grudnia) mamy zatem jedynie 5 dni na zabawę przy wspomnianych produkcjach. Pamiętaj, że nawet jeśli pobrałeś te tytuły, to od 20 grudnia, godziny 11:00, i tak nie będziesz mógł/mogła ich odpalić. Zatem korzystajcie z ostatniej szansy na zabawę!

Przy okazji wspomnę, że obecnie trwa w PS Store promocja na abonament i choć zepsuta (nie wszyscy ja widzą), warto ją sprawdzić. Może akurat załapiesz się na roczną subskrypcję o 120 zł taniej?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie