Sprawdź, czy będziesz w stanie pobrać wszystkie gry z oferty PS Plus grudzień 2022

PS Plus - gracze zgadują, które gry mogą być dostępne w tym roku
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Oferta PS Plus na grudzień 2022 to w zasadzie 5 gier. Żeby wszystkie pomieścić na dysku konsoli, trzeba zwolnić na nim nieco miejsca. Ile konkretnie?

Wczoraj Sony podało oficjalną listę gier na PS4 i PlayStation 5, które wejdą w skład oferty PS Plus grudzień 2022. Możemy mówić o bardzo dobrych tytułach, choć jak zawsze… ktoś będzie niezadowolony. Ale jeśli podchodzisz z entuzjazmem do zaprezentowanej oferty na grudzień i zamierzasz wszystko pobrać, będziesz potrzebować grubo ponad 100 GB wolnej przestrzeni.

PS+ na grudzień 2022 – tyle miejsca potrzebujesz na gry

Informacje o wielkości każdej z gier opublikowano na twitterowym kanale PlayStation Game Size. Dzięki temu wiemy, że:

  • Biomutant zajmie na PS4 11.108 GB, a na PS5 12.341 GB
  • Divine Knockout zajmie na PS4 od 4 do 8 GB, a na PS5 od 3 do 8 GB
  • Mass Effect Legendary Edition (3 gry w pakiecie) zajmie na PS4 85.082 GB (+20 GB dla państw Europy)

Zatem kto chce pomieścić całość na dysku PlayStation 4, musi dysponować maksymalnie 124,19 GB wolnej przestrzeni. Przy PlayStation 5 wychodzi niecały 1 GB więcej.

Przypominam na koniec zwiastun grudniowej oferty oraz to, że nowe gry będziemy mogli pobierać na Mikołajki, czyli już od 6 grudnia.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie