Nowy pro pad do PS5, PS4 i PC. Na licencji PlayStation, z technologią Hall Effect

Nacon-Revolution-5-Pro pad do PS5
Newsy PC PS4 PS5

Firma Nacon pokazała kontroler Revolution 5 Pro. Pad do PS5, PS4 i PC posiada oficjalną licencję PlayStation i zawiera technologię, która zapobiega problemowi z dryfującymi analogami.

Nacon Revolution 5 Pro pojawi się w sprzedaży w październiku i jak zaznacza producent, jest dedykowany profesjonalnym graczom. Firma ujawniła urządzenie wraz ze zwiastunem, który zobaczysz na końcu tej wiadomości. Pad powstał z myślą o PS5, lecz zadziała również na PlayStation 4 oraz komputerach PC.

To asymetryczny kontroler, który ma nam zaoferować funkcje poprawiające precyzję i wydajność w grach. Pad wyposażono w technologię Hall Effect, dzięki której mamy się ustrzec przed problemem dryfujących analogów. Dodatkowo można go w pełni spersonalizować. Urządzenie zapisuje 4 profile, więc możemy sobie stworzyć ustawienia pod kilka gier.

Nacon chwali się, że nowy pro kontroler posiada nie mniej niż 60 opcji dostosowania. Jest też modułowa budowa z wymiennymi elementami. Przygotowano 3 zestawy ciężarków do regulacji wagi, 3 zestawy drążków i 3 zestawy główek analogów. Natomiast d-pad został opracowany przy współpracy z profesjonalnym graczem w bijatyki, Mister Crimsonem.

Warto wspomnieć, że w przypadku komputerów PC, możliwa będzie również personalizacja poprzez dedykowaną aplikację. Zostanie ona jednak udostępniona posiadaczom urządzenia dopiero w 2024 roku, a więc kilka miesięcy po premierze pada.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie