Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Prince of Persia: The Sands of Time Remake zapowiedziane. Premiera szybciej niż sądziliśmy

Potwierdzone zostały właśnie wcześniejsze plotki dotyczące Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Gra ukaże się już na początku przyszłego roku.

Ubisoft pokazało pierwszy materiał wideo prosto z Prince of Persia: The Sands of Time Remake. To odświeżona wersja gry z 2003 roku – jednej z ciekawszych produkcji z serii Prince of Persia.

Gra będzie dostępna od 21 stycznia 2021 roku i potwierdzone zostało wydanie jej na nową jak i starą generację konsol oraz PC.

Powrót Księcia z pewnością zadowoli fanów oryginału. Zapraszamy do spojrzenia na oficjalny zwiastun poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się