Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Prince of Persia: Sands of Time Remake już pewne! Materiały z gry wyciekły na Uplay

Plotki o powstającym Prince of Persia: Sands of Time Remake właśnie się potwierdziły. Zapowiedź gry niechcący sprezentował nam rosyjski odział Uplay. 

Często wspominamy o przeciekach i plotkach dotyczących niezapowiedzianych gier i sprzętu. Te zazwyczaj wychodzą na świat całkiem kontrolowanie (rodzaj marketingu), ale w przypadku firmy Ubisoft jej pracownicy popełnili chyba małą gafę. W rosyjskim oddziale Uplay udostępniono materiały z gry reklamujące Prince of Persia: Sands of Time Remake.

O szykowanym odświeżeniu mogliśmy dowiedzieć się m.in. dzięki sklepowi Max, ale jedno zdjęcie zaprezentowane w katalogu to było zbyt mało, by mieć sto procent pewności. Tym razem wiemy już na bank. W końcu trudno o lepsze źródło przecieku niż od samej platformy producenta gry. Ikoniczna marka Ubisoft powraca, a wraz z nią dość wyraźnie poprawiona oprawa graficzna i wygląd głównych bohaterów.

Ubisoft nie miał nic do powiedzenia w sprawie zaistniałem sytuacji, ale można sobie wyobrazić, jakie uczucia są im dziś bliskie. Tym większa złość musiała ich dopaść, bowiem na 19:00 zaplanowali konferencję. I raczej podczas streamu chcieli ujawnić Prince of Persia: Sands of Time Remake, a nie przez nieplanowany wyciek na własnej platformie.

Odkładając na bok, kto popełnił błąd, z pewnością interesuje Was jakość szykowanego remake’u. Czy będzie to ta sama gra na 8 godzin czy jednak skrócona niczym w Resident Evil 3 Remake? W jaką wersję wolelibyście zagrać?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się