Preordery GTA VI już w sklepach. „Przestańcie pytać o grę”

Preordery GTA VI już w sklepach. „Przestańcie pytać o grę”
Newsy

Niektóre sklepy mają już w swojej ofercie GTA VI. Jeden z aktorów głosowych podkładających głos do poprzedniej części gry, zabrał głos w sprawie produkcji kolejnej odsłony serii.

Chyba żadne gry nie wzbudzają tyle emocji jeszcze przed oficjalną zapowiedzią, co te od Rockstar Games. Szczególnie seria GTA błyszczy pod tym względem, a jej szósta odsłona już szczyci się mianem żywej legendy, choć nie wiemy o niej absolutnie nic i nie możemy być nawet pewni tego, w jakim stadium produkcji znajduje się gra.

Niektóre większe sklepy oferujące klucze do gier zdecydowały się na dodanie do swojej oferty opcji przedpremierowego zamówienia GTA VI. Produkcja jest dostępna do kupienia między innymi w G2play i Gamivo, a produkt sprzedawany jest przez grono zaufanych sprzedawców. Co ważne, opis gry na każdym z wymienionych portali jasno stawia fakt, że nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana.

Nie jest to pierwszy tego typu przypadek w historii. Podobne oferty pojawiały się między innymi przez wystartowaniem preorderów Cyberpunk 2077 i Red Dead Redemption 2, jednak informacje o tych grach nie były tak szczątkowe, jak w przypadku GTA VI.

Ostatni rok obfitował w dość wiarygodne przecieki z obozu Rockstar Games, a o szóstej odsłonie kultowej serii wypowiedział się po raz kolejny Shawn Fonteno, który użyczył głosu Franklinowi z „piątki”.

Nie rzucajcie się na Rockstar (…). Nie mogą wam pokazać czegokolwiek. Nie bylibyście w stanie tego zaakceptować (…). Rockstar to twórcy gier wideo z najwyższej półki. Spójrzcie tylko na wywiady z ekipą. Nagranie i ukończenie (sesji dubbingowych i motion capture – przyp. red.) zajęło nam cztery i pół roku… musicie to zrozumieć.

Aktor w swojej wypowiedzi odniósł się do wpisów, w których użytkownicy zarzucają twórcom gry odcinanie kuponów od Grand Theft Auto Online i opóźnianie tym samym premiery GTA VI.

Ciężko się z nim nie zgodzić. Presja wywierana na twórców rośnie z każdym miesiącem oczekiwań, a oczekiwania wobec kolejnej produkcji Rockstar są gigantyczne.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie