Premiery na PS5 w 2021 roku. Sony dzieli się planami

Premiery na PS5 w 2021 roku. Sony dzieli się planami
PS5

Sony podzieliło się swoimi planami na 2021 rok. Premiery na PS5 zapowiadają się bardzo dobrze i zdecydowanie będzie w co grać.

PlayStation 5 debiutuje w Polsce już 19 listopada. Konsola zbiera przychylne opinie testerów i wiele wskazuje na to, że to udany sprzęt nowej generacji. Dla wielu osób mimo wszystko najważniejsza jest nie specyfikacja PS5, a gry, które pojawią się na platformie Sony.

Wraz z konsolą na rynku pojawią się Demon’s Souls Remake, Sackboy: A Big Adventure i Spider-Man: Miles Morales, a to jeszcze nie wszystko. Producent podzielił się swoimi planami wydawniczymi na 2021 rok i trzeba przyznać, że to będzie naprawdę bogaty start dla dziewiątej generacji.

Potwierdzono, że na pierwszą połowę roku zaplanowano Gran Turismo 7, Ratchet & Clank: Rift Apart i Returnal. Zabrakło tu naprawdę obszernych tytułów, ale nic dziwnego. Rok 2020 był dla graczy szalenie intensywny i przyda się chwila wytchnienia, a przed nami jeszcze Cyberpunk 2077.

Druga połowa roku to przede wszystkim powrót Aloy wraz z Horizon Forbidden West. Gra zadebiutuje również na PS4 i będzie jednym z ostatnich tytułów ekskluzywnych na czwarte PlayStation.

To oczywiście jeszcze nie koniec. Wciąż nie wiemy w której połowie roku zadebiutuje nowa odsłona God of War, jednak można się spodziewać, że gra ukaże się nieco później niż Horizon.

Pierwszy rok obecności PS5 na rynku zapowiada się więc całkiem obiecująco. Ciekawe, czy taka tendencja utrzyma się także w późniejszych latach.

https://youtu.be/VHJd6QwU91A
Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie