Premiery gier obecnego tygodnia. 5 ciekawych gier, które powalczą z mainstreamem

premiery gier listopad 2021
Felieton Premiery tygodnia

Znudziły Was już wielkobudżetowe sandboxy i gry przeładowane akcją? Te premiery gier na listopad 2021 powinny Was zainteresować.

Wygląda na to, że największe premiery gier w listopadzie mamy już z głowy. Co jednak nie oznacza, że końcówka miesiąca będzie nudna. Co to, to nie! Dobry towar czeka na miłośników rolnictwa, przygody, jak również gier dedykowanych na imprezy w domu. Nawet znajdzie się coś ekstra dla właścicieli konsoli Switch. Swoją ciekawość ugasicie w poniższej liście nadchodzących premier.

Najlepsze premiery gier listopad 2021 – przegląd tygodnia


Farming Simulator 22

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 22 listopada
Producent: GIANTS Software
Wydawca: GIANTS Software

Jak zarządzać gospodarstwem po sezonie? Jakich maszyn użyć do orki czy pierwszego zasiewu? Można o tym poczytać w internecie, ale GIANTS Software proponuje, aby zgłębić te tajniki w ramach gry, w której możemy wcielić się w typowego rolnika. Farming Simulator 22 to “głębokie” doświadczanie hodowania zwierząt i uprawy ziemi, w sposób bardzo zbliżony do rzeczywistości. A to oznacza nie tylko wykonywanie brudnej roboty, ale też pracę w biurze, gdzie uwagę podzielimy na planowanie rozwoju i wdrażanie inwestycji.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie