premiery gier listopad 2021

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Premiery gier obecnego tygodnia. 5 ciekawych gier, które powalczą z mainstreamem

Znudziły Was już wielkobudżetowe sandboxy i gry przeładowane akcją? Te premiery gier na listopad 2021 powinny Was zainteresować.

Wygląda na to, że największe premiery gier w listopadzie mamy już z głowy. Co jednak nie oznacza, że końcówka miesiąca będzie nudna. Co to, to nie! Dobry towar czeka na miłośników rolnictwa, przygody, jak również gier dedykowanych na imprezy w domu. Nawet znajdzie się coś ekstra dla właścicieli konsoli Switch. Swoją ciekawość ugasicie w poniższej liście nadchodzących premier.

Najlepsze premiery gier listopad 2021 – przegląd tygodnia


Farming Simulator 22

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 22 listopada
Producent: GIANTS Software
Wydawca: GIANTS Software

Jak zarządzać gospodarstwem po sezonie? Jakich maszyn użyć do orki czy pierwszego zasiewu? Można o tym poczytać w internecie, ale GIANTS Software proponuje, aby zgłębić te tajniki w ramach gry, w której możemy wcielić się w typowego rolnika. Farming Simulator 22 to „głębokie” doświadczanie hodowania zwierząt i uprawy ziemi, w sposób bardzo zbliżony do rzeczywistości. A to oznacza nie tylko wykonywanie brudnej roboty, ale też pracę w biurze, gdzie uwagę podzielimy na planowanie rozwoju i wdrażanie inwestycji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%