Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości o smaku przygody i exclusive PS5

premiery gier lipiec
Premiery gier Premiery tygodnia

Przed nami kilka nowych gier z gatunku przygodówek i jedna gra ekskluzywna na PS5. Prezentujemy najlepsze premiery gier na lipiec 2023.

Czy w lipcu będą grube i tłuste AAA? Gdyby spojrzeć na najlepsze nowości miesiąca, coś by się znalazło, aczkolwiek w tym tygodniu na pewno szykuje się lekki deficyt. Nadchodzące zapowiedzi zadowolą casualowych graczy i wąską grupę fanów wirtualnej rzeczywistości.

Najlepsze premiery gier lipiec 2023 – przegląd tygodnia


Synapse

Platformy: PS5 + PSVR2
Data premiery: 4 lipca 2023
Producent: nDreams
Wydawca: nDreams

W Waszych domach i sercach PS5? W takim razie dopytam, czy macie też PSVR2? Bez tych dwóch urządzeń nie zagracie w dobrze zapowiadające się Synapse. To gra z gatunku strzelanek, lecz opracowana specjalnie do zabawy w wirtualnej rzeczywistości. Jako agent od brudnej roboty wskoczymy w sam środek akcji, gdzie pomocne okażą się broń palna i moc telekinezy. Na tle innych produkcji grę wyróżnia monochromatyczny styl grafiki i system zniszczenia otoczenia.


Gylt

Platformy: PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 6 lipca 2023
Producent: Tequila Works
Wydawca: Tequila Works

Fani Little Nightmares będą mieć nowy tytuł dopasowany do właściwej ilości ciarek i upiornego klimatu. Gylt po długim panowaniu na PC zostanie wydany także na konsole PlayStation i Xbox. Nie jest to klasyczny horror, a karykaturalna wizja grozy z widokiem na bajkową oprawę. Wcielamy się tu w małoletnią dziewczynkę, która staje naprzeciw urzeczywistnionym koszmarom. Aby przetrwać w świecie opanowanym przez surrealistyczne potwory, mamy unikać z nimi bliskiego kontaktu i odblokowywać z pomocą przedmiotów drogę ucieczki.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie