Premiery gier obecnego tygodnia. 5 arcyciekawych nowości i gra, która wywoła skandal

premiery gier czerwiec
Premiery gier Premiery tygodnia

Wielkie wydarzenie w świecie gamingu, kontrowersje i kilka mniejszych nowości. Sprawdźcie najlepsze premiery gier na czerwiec 2023.

Jeśli liczycie na duże emocje i next-genowe doznania, to nie przegapcie tego zestawienia. W końcu zadebiutuje gra, która miała nigdy nie powstać, a jeszcze głośniej będzie o produkcji prawdziwie next-genowej. I niestety obie z nich będą zarezerwowane dla konkretnej grupy graczy.

Najlepsze premiery gier czerwiec 2023 – przegląd tygodnia


Aliens: Dark Descent

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 20 czerwca 2023
Producent: Tindalos Interactive
Wydawca: Focus Entertainment / Focus Home Interactive

ZAMÓW – Aliens: Dark Descent na XSX/XONE

ZAMÓW – Aliens: Dark Descent na PS5

ZAMÓW – Aliens: Dark Descent na PS4

Czy marka Obcy w świecie gier ma jeszcze szanse zaistnieć jako produkcja straszna i zrobiona z miłości do ksenomorfów? Nadchodzące Aliens: Dark Descent na pewno będzie czymś świeżym dla serii, bo nie idzie ani w schemat klasycznej gry akcji, ani w klaustrofobiczne przeżycia rodem z Obcego: Izolacji. Twórcy chcą, abyśmy przejęli kontrolę nad całym zespołem Marines, patrzyli na nich z ujęcia izometrycznego i walczyli zarówno z potworami jak i ludźmi. Nowością będą też starcia taktyczne z dynamiczną pauzą, która spowalnia czas z konieczności szybkiego podjęcia decyzji w obliczu niebezpieczeństwa.


Crash Team Rumble

Platformy: PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 20 czerwca 2023
Producent: Toys for Bob
Wydawca: Activision Blizzard

ZAMÓW – Crash Team Rumble na XSX/XONE

ZAMÓW – Crash Team Rumble na PS5

ZAMÓW – Crash Team Rumble na PS4

Nie takiego Crasha wyobrażali sobie fani na całym świecie – bez kampanii singleplayer, wyzwań w ramach zbierania owocków i platynowania gry. Tym razem będzie to oferta zakładająca tylko zabawę w sieci, do 8 graczy jednocześnie. Crash Team Rumble zapowiada się na dość prostą rywalizację, gdzie mamy przejmować terytoria wroga i zbierać owoce porozrzucane po mapie. Wartością dodaną jest możliwość wcielenia się w jedną z postaci, które poznaliśmy podczas poprzednich odsłon gry. Do wyboru będą znani bohaterowie i ich odwieczni przeciwnicy.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie