Premiery gier obecnego tygodnia. 5 arcyciekawych nowości i gra, która wywoła skandal

premiery gier czerwiec
Premiery gier Premiery tygodnia

Final Fantasy XVI

Platformy: PS5
Data premiery: 22 czerwca 2023
Producent: Square Enix
Wydawca: Square Enix

ZAMÓW – Final Fantasy XVI na PS5

Jest kilka powodów, dla których warto kupić Final Fantasy XVI. To będzie graficzna petarda, fabularnie ma wznieść się nad wszystkie części, gdyż wprowadzi jeszcze więcej dramatycznych scen. Przy tej grze zapomnimy, czym jest jRPG i turowe starcia, a pokochamy na nowo piekielnie szybkie tempo walk niczym z Devil May Cry. Dobrą informacją dla polskich graczy jest to, że pierwszy raz w historii Square Enix zdecydował się na wydanie FF w polskiej wersji językowej. Jest tylko jedno ale… Póki co zagrały wyłącznie na platformie PS5.


Forever Skies

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 22 czerwca 2023 (wczesny dostęp)
Producent: Far From Home S.A.
Wydawca: Far From Home S.A.

Forever Skies to odpowiedź na wydarzenia z rzeczywistości. Motywem przewodnim jest zanieczyszczanie powietrza i konsekwencje na zmiany klimatyczne, za które rzecz jasna odpowiadają ludzie. Jako naukowiec zwiedzamy zgliszcza świata pochłonięte w smogu, szukając lekarstwa na chorobę dziesiątkującą populację ludności. Eksplorując szkielety budynków i pozostałości po cywilizacji, mamy zbierać części do rozwijania pojazdu lotniczego i wyposażenia, ale też walczyć o przetrwanie w obliczu w obliczu nieznanej grozy.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie