Premiera Days Gone, oto ceny i oferty z darmową wysyłką

Dzisiaj na PlayStation 4 rozgościło się Days Gone, które jest jedną z największych ekskluzywnych gier tego roku dla konsoli od Sony.

Days Gone nie każdego porwało, lecz wielu recenzentów uważa, że to tytuł naprawdę udany, wciągający i prezentujący sobą wysoki poziom wykonania. Jeśli czekaliście na opinie o grze i nie składaliście pre-ordera, dzisiaj już pewnie wiecie, czy nadal macie ochotę na walkę z hordami zombie. Jeśli tak, poniżej wrzucamy linki do sklepów, które oferują darmową dostawę:

W Days Gone, gracze wcielają się w byłego członka gangu motocyklowego, Deacona St. Johna – włóczęgi i łowcy nagród. W świecie zniszczonym przez światową pandemię, główny bohater porzuca „bezpieczne” obozowiska tych, którym udało się przeżyć i wyrusza szukać szczęścia na zniszczonych, opustoszałych drogach Oregonu.

Tłem Days Gone są wulkaniczne i zniszczone tereny Północno-Zachodniego Wybrzeża USA, gdzie na graczy czeka świat opanowany przez zdegenerowanych ludzi, znanych jako Świrusy. Opustoszałe tereny będą prawdziwą areną walk o zapasy, zaopatrzenie, a przede wszystkim o powód, by dalej żyć.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: