Premiera Days Gone, oto ceny i oferty z darmową wysyłką

Główny bohater Days Gone uciekający na motocyklu - PlayStation
Gry za darmo Newsy PS4

Dzisiaj na PlayStation 4 rozgościło się Days Gone, które jest jedną z największych ekskluzywnych gier tego roku dla konsoli od Sony.

Days Gone nie każdego porwało, lecz wielu recenzentów uważa, że to tytuł naprawdę udany, wciągający i prezentujący sobą wysoki poziom wykonania. Jeśli czekaliście na opinie o grze i nie składaliście pre-ordera, dzisiaj już pewnie wiecie, czy nadal macie ochotę na walkę z hordami zombie. Jeśli tak, poniżej wrzucamy linki do sklepów, które oferują darmową dostawę:

W Days Gone, gracze wcielają się w byłego członka gangu motocyklowego, Deacona St. Johna – włóczęgi i łowcy nagród. W świecie zniszczonym przez światową pandemię, główny bohater porzuca „bezpieczne” obozowiska tych, którym udało się przeżyć i wyrusza szukać szczęścia na zniszczonych, opustoszałych drogach Oregonu.

Tłem Days Gone są wulkaniczne i zniszczone tereny Północno-Zachodniego Wybrzeża USA, gdzie na graczy czeka świat opanowany przez zdegenerowanych ludzi, znanych jako Świrusy. Opustoszałe tereny będą prawdziwą areną walk o zapasy, zaopatrzenie, a przede wszystkim o powód, by dalej żyć.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie