Poznaliśmy pierwszą osobę, która zdobyła milion punktów Gamescore

 

Bez tytułu1

Raymond Cox ( nick-Stallion83) ponad 8 lat spędził przy konsolach Microsoftu by osiągnąć ten wynik.


Magiczną barierę udało się przekroczyć podczas gry w Titanfall. Jakie są dalsze cele rekordzisty? Jak mówi, nigdzie się nie wybieram. Będę numerem jeden wiecznie! Wyczyn pasjonata zdobywania osiągnięć, podzielił graczy na dwie grupy. Fora internetowe uginają się od komentarzy oceniających pozytywnie, bądź negatywnie wyczyn Coxa.

Wiele osób twierdzi, że rekordziście należą się gratulacje z racji osiągniętego przez niego wyniku. Raymond postawił sobie cel i zrobił wszystko w kierunku jego realizacji, wiele, wiele godzin, wiele nocy, nie mogę wyjaśnić, ile włożyłem w to czasu. W oczach osób zafascynowanych determinacją Amerykanina, milion punktów Gamescore to powód do dumy.

Pozostali są jednak zdania, że Stallion83 to nolife, którego całe życie koncentruje się wokół konsoli. W ich opinii życie Raymoda jest przeGRAne, a on sam nie potrafi ustalić sobie właściwych priorytetów. Zatracił się w wirtualnej rzeczywistości, większą uwagę przywiązując do wirtualnych cyferek niż czerpania satysfakcji z życia.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

  • rysiek

    A kto w tych czasach nie zatracił się w wirtualnej rzeczywistości? Siedzenie przed TV, Facebook, smartfony i takie tam – to nic innego jak życie w sztucznym, elektronicznym świecie. Nie trzeba ślęczeć przed konsolą, by być nolife.

0 Shares
Share
+1
Tweet