Porównanie grafiki w GTA V – PC vs PS4. Wersja na blaszaki zadziwia szczegółami

Z niecierpliwością czekamy na premierę.

Premiera GTA V na PC nastąpi 14 kwietnia i posiadacze pecetów zapewne nie mogą się już doczekać. Miejmy nadzieje, że Rockstar nie zaserwuje nam kolejnego opóźnienia. Jest to raczej mało prawdopodobne, tym bardziej, że już w przyszłym tygodniu mamy zobaczyć premierowy zwiastun gry w wersji na blaszaki.


Ostatnio deweloper wypuścił 15 nowych screenów w wysokiej rozdzielczości z GTA V na PC. Jeśli ominęła Was ta uczta, zapraszamy do galerii w tym newsie.

W oparciu o trzy nowe screeny, zestawione z podobnymi ujęciami z edycji GTA V na PS4, pojawiło się kolejne porównanie grafiki między tymi platformami. Wiadomo, że przy mocnym pececie możemy liczyć na świetne doznania wizualne. Lecz czy wyższa rozdzielczość to wszystko, czym zaskoczy GTA V na PC? Zobaczcie sami, oceńcie i dajcie znać w komentarzach.

Przypominamy, że tymczasem Rockstar przyznał, iż w przypadku konsol nowej generacji doszło do lekkiego uproszczenia grafiki, które miało miejsce po instalacji patcha 1.08. Więcej o sprawie przeczytacie tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

119 Shares
Share119
+1
Tweet