Polacy pracują nad sympatyczną grą platformową

Juju powstaje dzięki studiu Flying Wild Hog, które jest odpowiedzialne za Hard Reset.

Gra zręcznościowa skierowana głownie do młodszych odbiorców, pozwoli nam wcielić się w milusińskiego misia pandę oraz jego kamrata będącego jaszczurką. Obaj przez przypadek przyczynili się do uwolnienia okrutnych zjaw, które porwały czcigodnego szamana Jambee. Naszym zadaniem będzie zdobycie magicznych artefaktów, jakich moc przyczyni się do uratowania bajecznego świata.

Pozycja oferować będzie tryb multiplayer, dla maksymalnie dwóch graczy. Przemierzanie poziomów pełnych wyzwań, ma być wyjątkowo satysfakcjonującym doświadczeniem. Lokacje pełne będą sekretnych miejsc, różnych przedmiotów do kolekcjonowania i bonusowych poziomów. Nie zabraknie rzecz jasna bossów, którzy w trakcie pojedynku zmuszą nas do zastosowania określonej taktyki.


Juju ma ustaloną datę premiery na jesień bieżącego roku, tytuł ukaże się zarówno na komputerach klasy PC oraz konsolach, konkretne platformy nie zostały niestety sprecyzowane.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 Shares
Share
+1
Tweet