Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Pobrane demo P.T. (Silent Hills) automatycznie usuwane z konsol graczy?

Konami odnosi się do plotek, które ostatnio krążą po sieci. Demo P.T. rzeczywiście niespodziewanie znika z konsol, jak Kojima z materiałów promujących Metal Gear Solid V: The Phantom Pain?

Raporty o automatycznie znikającym demie P.T. (Silent Hills), które zostało już zainstalowane na PlayStation 4, są fałszywe – tłumaczy rzecznik Konami dla serwisu vg247. Tymczasem wiele takich spraw zostało w ostatnim czasie opisanych przez graczy w mediach społecznościowych.

Konami wyjaśnia, że widocznie niektórzy użytkownicy sami przez pomyłkę kasują demo P.T., którego nie można już pobrać ponownie z PS Store. Firma podkreśla, że nie istnieje żaden system, który pozwalałby Sony bądź Konami usuwać jakiekolwiek gry z konsol, które stoją w naszych domach.

Przypominamy, że demo P.T. zostało trwale usunięte z PlayStation Store po przerwaniu prac nad Silent Hills. Demo było niejako zapowiedzią tego tytułu. Więcej o sprawie pisaliśmy tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się