Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Demo P.T. na trwałe usunięte z PlayStation Store

Jeśli nie mieliście okazji zagrać w P.T., czyli wstępu do anulowanego niedawno Silent Hills, prawdopodobnie już nigdy nie zagracie.

Niedawno Konami zakończyło współpracę z Hideo Kojimą, czego efektem było przerwanie prac nad Silent Hills, grze którą znany twórca był przez ostatnie miesiące mocno poświęcony. Zapowiedzią tej gry było demo P.T., które wylądowało na PlayStation Store. Jednak po całej aferze demo zniknęło.

Mogli je jednak pobierać Ci, którzy demo pobrali wcześniej i zapisali na swoim profilu, a później je odinstalowali. Jednak dziś dowiadujemy się, że już takiej możliwości nie ma. Zatem jeśli wcześniej zapisałeś demo u siebie na profilu w PlayStation Network, nie pobierzesz go drugi raz.

Jak widać, Konami usilnie kasuje wszelkie dzieła Kojimy i całkowicie odcina się od tego twórcy. Szkoda, bo przez lata to właśnie on był motorem napędowym studia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się