Polacy mogą być dumni. PlayStation pokazuje premiery tygodnia, wyróżnia „nasz Dziwny Zachód”

Evil West
Newsy PS4 PS5

Jakie nowości na PS4 i PS5 możemy ograć w tym tygodniu? Zobaczcie filmik od ekipy PlayStation Access, która jako najważniejszą produkcję wskazuje polskie Evil West.

Kto szuka nowości na PS4 i PS5, w tym tygodniu może sięgnąć po kilka interesujących gier. Najciekawsze pokazuje brytyjski oddział PlayStation w poniższym wideo.

Jako najważniejszą premierę, wymieniono Evil West od polskiego studia Flying Wild Hog. Tytuł zadebiutował dosłownie wczoraj (22 listopada) i kto lubi gry akcji utrzymane w klimacie Dziwnego Zachodu (ang. Weird West), poczuje się tutaj jak w domu.

Evil West naprawdę zasługuje na uwagę, o czym świadczą pierwsze recenzje i oceny wystawiane grze, o których pisaliśmy tutaj. Fabuła produkcji została osadzona w alternatywnej wersji Dzikiego Zachodu, gdzie wcielamy się w łowcę potworów walczącego z wampirami.

PlayStation Access wymienia w swoim filmiku również inne godne polecenia gry na ten tydzień. Jest Gungrave GORE oraz przygodowy horror Saint Kotar. Na koniec przypomniano o trwających promocjach z okazji Black Friday.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie