PlayStation LEGO może trafić do sklepów, ale potrzebna pomoc

LEGO PlayStation projekt (2)
Newsy PS4 PS5 Retro Rozrywka

Składaniem LEGO zajmowałem się lata temu, lecz dla takiego zestawu PlayStation poświęciłbym wieczorek. To na razie projekt, ale z szansą na „sklepowe półki”.

Na stronie LEGO Ideas, na której każdy może zgłosić swój projekt i liczyć na wsparcie, można znaleźć piękne PlayStation. Wygląda przecudnie i zawiera naprawdę sporo detali, nawet płytę główną oraz moduł lasera! Chciałbyś/chciałabyś kupić to w sklepie? Wesprzyj inicjatywę… zwykłym kliknieciem.

PlayStation LEGO coraz bardziej realne

Projekt został wrzucony na wspomnianą stronę 1 grudnia zeszłego roku i do dzisiaj zdobył ponad 3,7 tysięcy klików wsparcia. Żeby firma rozważyła wdrożenie projektu do produkcji, potrzeba łącznie 10 tys. wspierających. Na uzbieranie klików jest jeszcze 557 dni, więc szansa jest duża.

Na grafikach widać, że PlayStation z klocków LEGO to nie tylko „puste pudełko”. Wewnątrz znajdują się różne elementy, a co ciekawe, zestaw posiada funkcjonalne przyciski zasilania oraz resetowania, działa również podnoszenie pokrywy, można włożyć do slotu kartę pamięci i podłączyć dwa kontrolery.

11 grafik prezentujących szczegóły LEGO PlayStation i link do wsparcia projektu na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie