PlayStation Gear gadżety

PlayStation Gear startuje w Europie. Gracze naśmiewają się z drogich gadżetów

0 komentarzy

W niektórych krajach europejskich pojawił się sklep PlayStation Gear. Gracze licznie stwierdzili, że ceny są zdecydowanie za wysokie.

W dzisiejszych czasach gaming wykracza poza nasze ekrany. Najbardziej zaangażowani gracze mają do dyspozycji szereg edycji kolekcjonerskich, koszulek, figurek i innych zbieraczy kurzu. Oczywiście to hobby jak każde inne i nie ma w tym nic złego.

Niemniej wydawcy chętnie otwierają nowe sklepiki z gadżetami, a te niekiedy są naprawdę śliczne. Szkoda, że większość z nich to spory wydatek.

PlayStation Gear oferuje efektowne, ale drogie gadżety

Podobnie jest w przypadku oficjalnego sklepu PlayStation. Ten właśnie zawitał do Europy i oferuje sporo bardzo intrygujących ciekawostek.

Lista krajów, w których możemy zrobić zakupy w PS Gear:

  • Austria
  • Hiszpania
  • Irlandia
  • Niemcy
  • Wielka Brytania
  • Włochy
  • Francja

Póki co sklep jest niedostępny w Polsce, ale kto wie, może kiedyś będziemy mogli w nim bezproblemowo zrobić zakupy.

Co ciekawe europejska premiera sklepu spotkała się z bardzo negatywnym przyjęciem. Gracze twierdzą, że ceny są nieprzyzwoicie wysokie, a Sony skupia się na produkcji gadżetów, zamiast poprawić tragiczną dostępność PlayStation 5.

O ile ceny to kwestia sporna, tak warto rozgraniczać dwa osobne segmenty działalności producenta. Gwarantuję, że udostępnienie sklepu z koszulkami i kubkami nie wpływa na problemy ze zgarnięciem PS5.

Co ciekawego kupimy w PlayStation Gear?

O dziwo, w sklepie znajdziemy sporo interesujących rzeczy. Poza koszulkami, czapkami i kubkami chętni gracze mogą zgarnąć parę nietypowych gadżetów.

Szczególnie mocno wpadła mi w oko kurtka Joela z The Last of Us. To jednak wydatek dla największych i najbogatszych fanów. Jeśli chcecie poczuć się jak bohater hitu Naught Dog, musicie wyłożyć dokładnie 168 euro.

Na spragnionych fanów God of War czeka metalowa butelka z logo gry. Mieści ona w sobie 700 ml napitku i kosztuje 37 euro. Podobny, jednak mniej pojemny zbiornik mogą nabyć miłośnicy Horizon Zero Dawn. Butelka z robotycznym żyrafem została wyceniona na 26 euro.

Moim faworytem ze sklepu PlayStation Gear jest jednak gadżet związany bezpośrednio z konsolami producenta. Jeśli jesteście mocno związani z marką, to możecie sprawić sobie bardzo ładną lampkę z dobrze znanymi Wam symbolami. W tym przypadku cena została ustalona na 30 euro.

Zdecydowanie jest w czym wybierać i choć ceny nie są zbyt niskie, to i tak sklep z pewnością znajdzie wielu klientów.

Jeśli akurat polujecie na jakieś gry, gadżety lub sprzęt, to odwiedźcie nasz dział z promocjami. Często podrzucamy tam naprawdę dobre okazje.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się