PES 2017 dostanie kolejne legendy FC Barcelona

PES 2017 dostanie kolejne legendy FC Barcelona
Newsy PC PS3 PS4 X360 XOne

Oto lista nazwisk.

Jeśli zagrywacie się w Pro Evolution Soccer 2017, już niedługo (1 grudnia) będziecie mogli sięgnąć po kolejne legendy, które pojawią się w trybie myClub.

Wszystko dzięki współpracy Konami z klubem FC Barcelona. Trzyletnia umowa pomiędzy deweloperem a władzami zespołu sprowadza się do wzajemnej promocji oraz wsparcia, włączając w to ekskluzywną obecność stadionu Camp Nou w serii PES.

Konami wsparło ostatnio fundację klubu FC Barcelona kwotą 100,000 dolarów. Pieniądze zostaną wykorzystane na program FutbolNet, który zostanie uruchomiony w krajach wybranych przez dewelopera.

Wracając do legend FC Barcelona w PES 2017. Oto gracze, których zobaczymy na wirtualnym boisku:

– Gary Lineker
– Sergi Barjuan
– George Hagi
– Vitor Baia
– Rivaldo
– Michael Reiziger
– Ronald de Boer
– Frank de Boer
– Philippe Cocu
– Patrick Kluivert
– Jari Litmanen
– Marc Overmars
– Juan Roman Riquelme
– Giovanni van Bronckhorst
– Edgar Davids
– Henrik Larsson
– Deco
– Marc van Bommel
– Thierry Henry

PES 2017 - legendy FC Barcelona
PES 2017 – legendy FC Barcelona

Nowy patch do PES 2017 już dostępny, a w nim nowe stadiony, stroje i szereg dodatkowych zmian

Darmowa zawartość do pobrania to kolejny dowód nieustannego wspierania i udoskonalania gry na polu prezencji. Data Pack #2 dodaje do PES 2017 nowe stroje, trzy stadiony, poprawia też podobizny piłkarzy oraz szereg elementów mających wpływ na prezencję i pomagających w jak najwierniejszym oddaniu meczowych doświadczeń.

Najważniejszą częścią pakietu jest 16 nowych strojów oraz ikoniczny ubiór Liverpoolu FC z sezonu 2004-2005, gdy “The Reds” dominowali w europejskiej piłce klubowej.

Ponadto dodano perfekcyjnie odwzorowany stadion Anfield, z uwzględnieniem zmian po niedawnej rozbudowie. PES 2017 to zatem jedyna gra posiadająca nową trybunę główną Liverpoolu. Do Anfield dołączają obiekty Borussii Dortmund – Signal Iduna Park, oraz Allianz Parque, będące domem brazylijskiego giganta – Palmeiras. Zarówno na Anfield jak i Signal Iduna Park kibice będą odśpiewywać ikoniczne hymny klubów – “You’ll Never Walka Alone” oraz “Heja BVB”. Oba obiekty posiadają również rozsuwany w czasie meczów dach.

Ulepszeniu uległy podobizny ponad 100 graczy, wizualnie zaktualizowano m.in. Marco Reusa, Neymara, Adriana Ramosa, Sadio Mane’go i Lionela Messiego. Zaktualizowano również miniatury zawodników występujące na ekranach taktycznych.

Listę zmian zamykają poprawki drobnych błędów, dodanie 11 nowych wzorów piłkarskich butów oraz aktualizacja elementów prezentacji meczów Ligi Mistrzów UEFA. Zapowiadana wcześniej obsługa 4K dla systemu PlayStation 4 Pro pojawi się w kolejnej bezpłatnej aktualizacji, która dostępna będzie w grudniu.

Wszystkie wymienione nowości pojawiły się w grze na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku PCoraz last-genów (PS3 i Xbox 360) dostajemy jedynie aktualizację twarzy oraz koszulki dla Liverpool FC.

Dystrybutorem Pro Evolution Soccer 2017 w Polsce jest Wydawnictwo Techland. Gra dostępna jest na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w cenie 259,90 zł, a także na konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 3, Xbox 360 – w cenie 199,90 zł) oraz na komputerach PC (199,90 zł).

Zwiastun stadionu Borussii Dortmund

Zwiastun stadionu Liverpool FC

Źródło: Techland, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie