Patch do Dying Light zmniejszy zużycie pamięci. Co jeszcze naprawia?

Łatka jest już gotowa do pobrania.

Patch 1.4.0 do Dying Light został wydany w ten weekend. Łatka jest dedykowana wersji gry na PC i powinna się automatycznie pobrać po zalogowaniu na platformę Steam.


Jak informuje Techland, najnowsza aktualizacja znacznie zmniejsza wykorzystanie przez grę pamięci RAM oraz przynosi sporą poprawę wydajności. Jakie inne zmiany jeszcze wprowadza?

Usprawniono rozgrywkę, likwidując np. bardzo długie czasy ładowania, na które skarżyli się niektórzy gracze. Naprawiono również błędy uniemożliwiające zdobycie pewnych osiągnięć oraz takie, przez które zdarzało się, że amunicja sama znikała z naszego ekwipunku. W trybie Be the Zombie poprawiono z kolei błąd, który czasem uniemożliwiał dołączenie do zabawy osobom, które chciały się wcielić w zombiaka.

Patch 1.4.0 do Dying Light naprawia ponadto problem z teksturami w bardzo kiepskiej jakości, które pojawiały się na niektórych przedmiotach niezależnie od tego, jaką jakość tekstur wybraliśmy w ustawieniach graficznych.

Łatka wprowadza również obiecane wcześniej wsparcie dla modów. Wystarczy pobrać patch 1.4.0 i grę możemy modyfikować. Techland zaznacza jednak, że zmodowana wersja Dying Light nie będzie współdziałać online z wersjami, które nie nie posiadają takich samych modyfikacji.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

11 Shares
Share11
+1
Tweet