Patch 4 do Assassin’s Creed: Unity już dostępny na PC. O wiele mniejszy niż na konsolach

Łatka zajmuje niecałe 3 GB. Co zmienia?

Patch 4 do  Assassin’s Creed: Unity jest dostępny na PS4 i Xboksie One od kilku dni. Jak pamiętacie, nie obyło się bez sporej wpadki podczas jego publikacji.

Teraz również właściciele pecetów mogą pobrać nową aktualizację. Jej wielkość jest o wiele mniejsza w porównaniu do łatki konsolowej (6,7 GB). W przypadku blaszaków wystarczy pobrać 2,9 GB danych.


Łatkę możemy ściągnąć poprzez platformę Steam. Osoby, które kupiły AC: Unity za pośrednictwem Uplay, muszą uzbroić się w nieco cierpliwości, ponieważ patch jeszcze się tam nie pojawił. To jednak kwestia najbliższych godzin.

Jakie zmiany wprowadza patch 4? Podobnie jak na PS4 i Xbox One – poprawia stabilność oraz wydajność. Ubisoft tłumaczy, że łatka powinna pomóc na spadki płynności, zawieszanie się gry oraz znikające save’y. Mamy też kilka usprawnień w rozgrywce dotyczących otwierania skrzyń, stogów siana, nawigacji czy wyświetlania informacji na mapie.

W przypadku PC aktualizacja radzi sobie dodatkowo z niespodziewanym wywalaniem AC: Unity gry do Windowsa, naprawia błąd dotyczący opcji Join the club, poprawia tekstury na postaciach niezależnych, interfejs użytkownika oraz pozwala przypisać prawy CTRL do hotkey.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet