Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Parodia Eminema. Stan nie doczekał się PS5 na święta

Zabawny teledysk pokazuje braki w ilości konsol PS5 na rynku. Parodia Eminema udała się znakomicie.

Oryginalny utwór amerykańskiego rapera zatytułowany Stan, posłużył do stworzenia zabawnego materiału video. Pete Davidson wcielający się w Stana, pisze list do świętego Mikołaja (Jasona Batemana) w sprawie świątecznego prezentu. Mężczyzna pragnie otrzymać na gwiazdkę konsolę PlayStation 5. Niestety na wskutek niefortunnego zbiegu okoliczności, upominek nie trafia we właściwe ręce. Za parodię piosenki Eminema odpowiada grupa STL, znana z szyderczych i zabawnych filmików.

Problem dostrzeżony w teledysku odzwierciedla kłopoty osób, którym nie udało się nabyć wymarzonego sprzętu. Wczoraj pisaliśmy o handlarzach z CrepChiefNotify, którzy rzekomo weszli w posiadanie 2 tysięcy konsol PS5, by sprzedać je za dwukrotnie wyższą cenę.

A czym Wam udało się zakupić wymarzonego next-gena na święta. A może planujecie zakup PlayStation 5 w przyszłym roku? Dajcie znać w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się