Graczowi pociły się dłonie, więc wpadł na pomysł jak z horroru

Xbox-pad-ubranko
Newsy Xbox Series

Nietypowe wdzianko dla kontrolera od konsoli Xbox Series jest na tyle dziwne, że dla niektórych wręcz przerażające.

Jeden z użytkowników forum Reddit pochwalił się zdjęciem, które pokazuje zamaskowany kontroler od konsoli Xbox (prawdopodobnie modelu Series X / S). Ubranko dla pada nie jest jednak „dekoracyjne”, a praktyczne. Ma zapobiegać „poceniu się kontrolera”.

Opis zdjęcia wyjaśnia, po co taki strój: Mojemu kumplowi pocą się dłonie podczas grania, więc opracował własny prototyp zapobiegający poceniu się kontrolera.

Muszę przyznać, że wykonanie wdzianka wywołuje we mnie jakiś wewnętrzny niepokój. Nie jestem w tym osamotniony, ponieważ jak widać po komentarzach do zdjęcia, inni również mają „straszne skojarzenia”.

Ktoś pisze: Z jakiegoś powodu przypomina mi to film „Teksańska masakra piłą mechaniczną”. Inny użytkownik forum odpowiada: Zastanawiałem się, dlaczego mnie to przeraża. Dzięki za wyartykułowanie.

Kolejny gracz podkreśla, że też poczuł strach, a pad w takim stroju wygląda okropnie. A ponieważ wydaje się, że nie można go łatwo zdjąć do prania, będzie wyglądał tylko gorzej. Wśród komentarzy nie zabrakło również porównania wdzianka do jednego z horrorów: Pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy patrząc na to zdjęcie, to „przypomina mi to leatherface”.

A Wy co powiecie na taki projekt ochrony przed zapoceniem pada?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie