nowości na PS4 i PS5 - Pagan Min DLC do Far Cry 6

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowości na PS4 i PS5 tego tygodnia. Kto tęsknił za tym złoczyńcą z Far Cry?

Nowości na PS4 i PS5 tego tygodnia to gratka dla fanów walki turowej/RPG oraz antagonisty z czwartej części cyklu Far Cry. Co takiego w nachodzących dniach trafi do PS Store?

Far Cry 6 – Pagan: Control (PS4, PS5 – 11 stycznia) pozwoli Wam wcielić się w drugiego z trzech antagonistów powracających w dodatkach fabularnych do „szóstki”. Tym razem pokierujecie Paganem Minem i wejdziecie do środka jego umysłu. Miejmy wszyscy nadzieję, że rozszerzenie będzie równie dobre, co poprzednie.

Battle Brothers (PS4, PS5 – 13 stycznia) to przygoda osadzona w świecie fantasy, w której szybko z prostego najemnika stajecie się kapitanem drużyny. Odpowiednie zarządzanie siłami swojego zespołu jest kluczem w tym turowym RPG-u. Seria złych decyzji i pożegnacie się z życiem, ale jeśli będzie jednak podejmować te dobre, szybko staniecie się sławni i bogaci. Gra pierwotnie wyszła w marcu 2017 roku, w międzyczasie wyszła jeszcze na Switcha, a za moment trafi na pozostałe wiodące konsole.

A Wam jak podobają się nowości na PS4 i PS5 tego tygodnia? Cóż, nie ma tego za wiele, ale jest to zawsze coś nowego i na pewno wartego sprawdzenia, jeśli trafiają w Wasze gusta. Na pozostałych platformach oczywiście też możecie liczyć na nowe gry, a ich spis znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się