Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Mityczna siekanka, spora aktualizacja i pająko-dinozaury

PlayStation uśmierca swoją darmową grę dostępną też na PC
Newsy PS4 PS5

PlayStation Access znów prezentuje nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Wśród nich dominują pozycje niezależne. Fani „indyków” mają się z czego cieszyć.

Tydzień temu też była dość zauważalna posucha. Tym razem akurat nie ma co liczyć na wielkie pozycje, bo cała lista powstała raczej z myślą o fanach gier niezależnych. Na wideo dostępnym pod tekstem znajdziecie pokaz wszystkich wymienionych tu gier.

Krut: The Mythic Wings (PS4, PS5 – 12 lipca) – bardzo ciekawa pozycja dla fanów wschodnich dzieł kultury. To gra powstała na kanwie filmu „Krut: The Himmaphan Warriors” z 2018 roku. To w nim mogliśmy oglądać zmagania mitologicznych postaci i bestii na zaczarowanej wyspie Himmaphan. Gra reprezentuje gatunek hack&slash z kamerą 2D i dużym zaakcentowaniem elementów platformowych.

Genshin Impact 2.8 Update (PS4, PS5 – 13 lipca) – wielka aktualizacja nazwana „Summer Fantasia” to darmowy zestaw nowości dla fanów popularnej gry RPG. Ponownie trafimy do archipelagu Golden Apple, ale tym razem w znacznie odświeżonym wydaniu. Pojawi się nowy wątek fabularny, nowe lokacje i sporo rzeczy do roboty. Do tego nowa postać i skórki dla już istniejących.

Spidersaurs (PS4, PS5 – 14 lipca) – ciekawa pozycja w stylu gier „bullet hell” ukazana z perspektywy 2D. Tym razem mamy jednak twist w postaci głównych wrogów, jakimi są… pająko-dinozaury. Tak, brzmi to przerażająco, ale przynajmniej urokliwa warstwa artystyczna udowadnia, że twórcom nie zależało na przerażeniu nas.

Do tego wszystkiego trzeba wspomnieć o darmowej paczce zawartości w Genshin Impact dla Plusowiczów oraz jeszcze jednej, dodatkowej pozycji, czyli Time on Frog Island. Urokliwy tytuł już teraz trafił na PS4 i PS5.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie