Back 4 Blood z logo PlayStation - nowe gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Zombiaki, remastery i zwierzęca fotografia

W tym tygodniu na PS4 i PS5 trafią nowe gry, które spodobają się wielu graczom. Znajdzie się coś dla miłośników bardzo różnorodnych gatunków. Przed nami aż sześć debiutów, choć rozłożyły się one na tylko dwa dni.

We wtorek 12 października odbędzie się długo wyczekiwana premiera Back 4 Blood. Kooperacyjna strzelanka z zombiakami to tytuł, na który czekało wielu graczy, w tym fani Left 4 Dead. To zdecydowanie jedna z najważniejszych premier bieżącego miesiąca. Tego samego dnia zagramy też w kolorowe, indycze Monster Crown.

Na kolejne premiery musimy poczekać aż do piątku. 15 października ogramy cztery nowe gry, w tym NHL 22 i Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles. Tego samego dnia debiutują jeszcze dwa inne tytuły. Pierwszym jest The Good Life, czyli tytuł, w którym zajmiemy się fotografowaniem zwierzaczków. 15 października debiutuje też Crysis Remastered Trilogy, które przedstawi graczom znane przygody w znacznie ładniejszym wydaniu.

Jeśli nie widzicie nic dla siebie, nie ma się o co martwić. W tym miesiącu debiutuje jeszcze wiele świetnie zapowiadających się produkcji. Jeśli jesteście głodni premier, w tym artykule znajdziecie zestawienie najciekawszych nowych gier na październik.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się