Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Zombiaki, remastery i zwierzęca fotografia

Back 4 Blood z logo PlayStation - nowe gry
PS4 PS5

W tym tygodniu na PS4 i PS5 trafią nowe gry, które spodobają się wielu graczom. Znajdzie się coś dla miłośników bardzo różnorodnych gatunków. Przed nami aż sześć debiutów, choć rozłożyły się one na tylko dwa dni.

We wtorek 12 października odbędzie się długo wyczekiwana premiera Back 4 Blood. Kooperacyjna strzelanka z zombiakami to tytuł, na który czekało wielu graczy, w tym fani Left 4 Dead. To zdecydowanie jedna z najważniejszych premier bieżącego miesiąca. Tego samego dnia zagramy też w kolorowe, indycze Monster Crown.

Na kolejne premiery musimy poczekać aż do piątku. 15 października ogramy cztery nowe gry, w tym NHL 22 i Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles. Tego samego dnia debiutują jeszcze dwa inne tytuły. Pierwszym jest The Good Life, czyli tytuł, w którym zajmiemy się fotografowaniem zwierzaczków. 15 października debiutuje też Crysis Remastered Trilogy, które przedstawi graczom znane przygody w znacznie ładniejszym wydaniu.

Jeśli nie widzicie nic dla siebie, nie ma się o co martwić. W tym miesiącu debiutuje jeszcze wiele świetnie zapowiadających się produkcji. Jeśli jesteście głodni premier, w tym artykule znajdziecie zestawienie najciekawszych nowych gier na październik.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie