Nowe gry na PS4 i PS5. Samuraje, mechanicy i wielkie spluwy

PlayStation - logo z ogniem
PS4 PS5

Na PS4 i PS5 zmierzają nowe gry dla miłośników wartkiej akcji i nie tylko. Przygotujcie się na kilka mocnych premier tego tygodnia.

Car Mechanic Simulator (PS5 – 2 maja) spodoba się fanom grzebania pod maskami samochodów. Ceniony symulator mechanika wreszcie otrzyma wersję korzystającą z mocy PS5.

Adios Amigos: Galactic Explorers (PS4 – 3 maja) jest – jak sama nazwa wskazuje – grą dla miłośników zwiedzania odległych galaktyk. Jeśli macie w sobie pierwiastek odkrywcy, powinniście mieć ten tytuł na oku.

Pictoquest (PS4 – 3 maja) to urocza gra logiczna z nutką RPG. W tytule tym zwiedzamy lochy (choć nie w takiej formie, jak mogłoby się wydawać), rozwiązujemy złożone zagadki i rozbudowujemy ekwipunek naszej postaci.

Wildcat Gun Machine (PS4, PS5 – 4 maja) podniesie Wam ciśnienie nie tylko przez wyśrubowany poziom trudności, ale też dzięki dynamicznej akcji. Bullet hell łączy się tu z odkrywaniem nowych miejscówek i szlifowaniu umiejętności w unikaniu dziesiątek pocisków.

Rifftrax: The Game (PS4, PS5 – 5 maja) może przypaść do gustu fanom kiepskich filmów. W tej wieloosobowej produkcji przyjdzie nam namieszać w kwestiach dialogowych w jednych z najgorszych widowisk, jakie kiedykolwiek ujrzały światło dzienne.

Trek to Yomi (PS4, PS5 – 5 maja) jest moim osobistym faworytem tego tygodnia. Produkcja ta nawiązuje do klasyki filmów z samurajami i prezentuje losy pewnego wojownika, który obiecał swojemu mistrzowi, że będzie bronił rodzimej ziemi… oczywiście nie wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Jeśli interesują Was premiery na wszystkich platformach, koniecznie sprawdźcie nasze zestawienie debiutów. W tym tygodniu trudno narzekać na brak nowych gier.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie