Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Te 4 gry trzeba wyróżnić

nowe gry na PS4 i PS5 - logo PlayStation
PS4 PS5

Ponownie ekipa z kanału PlayStation Access przygotowała krótkie wideo z rekomendacjami nadchodzących premier zmierzających do PS Store. Zobaczmy jeszcze raz, jakie nowe gry będziemy mogli ograć na konsolach PS4 i PS5.

Ghostwire Tokyo (PS5 – 25 marca) – produkcja, w której zadaniem gracza jest zbadanie tajemnicy Tokio. Miasto z niewyjaśnionych przyczyn opustoszało, a na jego ulicach dzieją się paranormalne rzeczy. To tytuł w sam raz dla osób, które lubią horrorowy klimat.

Tiny Tina’s Wonderlands (PS5, PS4 – 25 marca) – spin-off serii Borderlands będący rozszerzeniem motywu znanego z jednego z najlepszych dodatków do drugiej części cyklu. Bohaterowie gry biorą udział w sesji RPG prowadzonej przez tytułową bohaterkę. W związku z tym zamiast robotów i strasznych kosmicznych stworów uświadczycie tu raczej przeciwników znanych ze światów fantasy.

The Ascent (PS5, PS4 – 24 marca) – kooperacyjny shooter utrzymany w cyberpunkowym klimacie. Samemu lub w maksymalnie czterech graczy zbierajcie kolejne bronie, przedmioty i ładujcie amunicję w bandytów będących zagrożeniem w świecie, który zmierza w kierunku zagłady i bezprawia.

A Place for the Unwilling (PS4 – 24 marca) – przygodówka 2D w rzucie izometrycznym, która skupia się na elemencie rozwiązywania zagadek. Gracze wcielają się mieszkańca industrialnego miasteczka skrywającego pewien sekret. To jego odkrycie jest głównym zadaniem. Całość może urzec nie tylko mechanikami, ale także przepiękną oprawą graficzną.

Oczywiście to nie wszystkie nowe gry, jakie w tym tygodniu debiutują. Pełne zestawienie najciekawszych premier, w tym także tych z innych platform, znajdziecie tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie