Nowe gry na PS4 i PS5. PlayStation poleca 2 horrory i 3 inne gry

nowe gry na PS4 i PS5 - IKAI cover art
PS4 PS5

To już w zasadzie tradycja, że w środku tygodnia pracownicy brytyjskiego oddziału PlayStation dzielą się rekomendacjami kolejnych premier. Przyjrzyjmy się razem temu, jakie nowe gry trafią w tym tygodniu do graczy na PS4 i PS5.

Moss: Book II (PS4, PS5, PS VR – 31 marca) – platformówka pełna zagadek i walki, która jest jednocześnie sequelem gry z 2019 roku. Gracz wciela się w obserwatora kolejnych przygód wojowniczej myszy, na której drodze stoi masa przeciwników. Jeśli spodobała się Wam poprzednia odsłona lub w ASTRO BOT Rescue Mission, to i ten tytuł powinien przypaść Wam do gustu.

Ikai (PS4, PS5 – 29 marca) – pierwszoosobowy horror psychologiczny z japońskim klimatem. Ważnym aspektem przy projektowaniu gry było urzeczywistnienie przesądów, na które gracze natrafią podczas eksploracji i zagłębiania się w historii. Myślę, że świetnym skojarzeniem z tą produkcją jest kultowy horror Klątwa.

In Nightmare (PS4, PS5 – 29 marca) – przygodowy horror z perspektywą top-down, w którym nie brakuje zagadek do rozwiązania. Wbrew pozorom lekko bajkowa grafika podnosi poziom straszności, a o to właśnie chodzi w strasznych grach, by móc się przestraszyć.

Crusader Kings III (PS4, PS5 – 29 marca) – kolejna odsłona strategicznego cyklu od Paradox Development Studio. Doświadczcie średniowiecznego życia władcy, który musi poprowadzić swój lud ku zwycięstwie. Gracze mają sporą dowolność odnośnie startu przygody, mogąc wybrać jeden z wielu początkowych rodów z najróżniejszych krajów.

MLB The Show 22 (PS4, PS5 – 1 kwietnia wczesny dostęp, 5 kwietnia standardowa premiera) – kolejna odsłona cyklu gier sportowych o baseballu. Wczesny dostęp przewidziany jest dla osób, które nabyły produkcję w ramach zakupu przedpremierowego cyfrowej edycji Deluxe.

Powyższe nowe gry to oczywiście niejedyne debiuty tego tygodnia. Na pozostałych platformach znajdziecie także masę innych ciekawych tytułów premierowych. Więcej na ich temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie