Nowe gry na PS4 i PS5. PlayStation poleca m.in. podróż w czasie z Sherlockiem

Nowe gry PlayStation - Sherlock Holmes Chapter One - PG
PS4 PS5

Nowe gry tego tygodnia to garstka świetnie zapowiadających się tytułów. Zobaczcie, co takiego z tych debiutów rekomenduje samo PlayStation. Mam nadzieję, że fundusze w portfelach są już odłożone, bo jest kilka powodów na ich wydanie.

Battlefield 2042 (PS4, PS5 – 19 listopada) to długo wyczekiwana odsłona tego strzelankowego cyklu, która oferuje 3 tryby multiplayer. Podczas grania napotkacie ogromne lokacje, specjalne wydarzenia pogodowe, powrót starszych map z poprzednich części, rozgrywkę inspirowaną Battle Royale oraz możliwość zaprogramowania własnych zasad meczu. To tylko namiastka tego, co Was czeka, a jest (i będzie) tego znacznie więcej.

Sherlock Holmes Chapter One (PS5 – 16 listopada) zabierze Was na małą podróż w czasie, ponieważ ta odsłona jest prequelem do wcześniejszych gier z tym wyjątkowym detektywem. Sherlock udaje się na wyspę, by przyjść na grób matki, a chwilę później jest już uwikłany w zupełnie nową sprawę.

The Last Stand: Aftermath (PS4, PS5 – 16 listopada) to roguelike osadzony w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Nawet Wasz bohater został zarażony, jednakże nie poddaje się, będąc skazanym na tragiczny los. Mimo to, spróbujcie pomóc pozostałym, a może uda się Wam ich uratować.

Jak widać, rekomendacje PlayStation to ponownie same zupełnie odmienne tytuły, które powinny przypaść do gustu osobom o najróżniejszych gamingowych upodobaniach. Jeśli interesują Was inne nowe gry na pozostałe platformy, zachęcam przejść do tego tekstu. Zdecydowanie warto było na nie tyle czekać.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie