Nowe gry PlayStation - Sherlock Holmes Chapter One - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe gry na PS4 i PS5. PlayStation poleca m.in. podróż w czasie z Sherlockiem

Nowe gry tego tygodnia to garstka świetnie zapowiadających się tytułów. Zobaczcie, co takiego z tych debiutów rekomenduje samo PlayStation. Mam nadzieję, że fundusze w portfelach są już odłożone, bo jest kilka powodów na ich wydanie.

Battlefield 2042 (PS4, PS5 – 19 listopada) to długo wyczekiwana odsłona tego strzelankowego cyklu, która oferuje 3 tryby multiplayer. Podczas grania napotkacie ogromne lokacje, specjalne wydarzenia pogodowe, powrót starszych map z poprzednich części, rozgrywkę inspirowaną Battle Royale oraz możliwość zaprogramowania własnych zasad meczu. To tylko namiastka tego, co Was czeka, a jest (i będzie) tego znacznie więcej.

Sherlock Holmes Chapter One (PS5 – 16 listopada) zabierze Was na małą podróż w czasie, ponieważ ta odsłona jest prequelem do wcześniejszych gier z tym wyjątkowym detektywem. Sherlock udaje się na wyspę, by przyjść na grób matki, a chwilę później jest już uwikłany w zupełnie nową sprawę.

The Last Stand: Aftermath (PS4, PS5 – 16 listopada) to roguelike osadzony w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Nawet Wasz bohater został zarażony, jednakże nie poddaje się, będąc skazanym na tragiczny los. Mimo to, spróbujcie pomóc pozostałym, a może uda się Wam ich uratować.

Jak widać, rekomendacje PlayStation to ponownie same zupełnie odmienne tytuły, które powinny przypaść do gustu osobom o najróżniejszych gamingowych upodobaniach. Jeśli interesują Was inne nowe gry na pozostałe platformy, zachęcam przejść do tego tekstu. Zdecydowanie warto było na nie tyle czekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%