Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Kolejna odsłona legendarnej serii RPG, GTA V i nie tylko

GTA V Nowe gry na PlayStation
PS4 PS5

Brytyjski oddział PlayStation postanowił ponownie przybliżyć nam nowe gry, które ukażą się na PS4 i PS5. Przed nami dość ciekawie zapowiadające się premiery.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin (PS4, PS5 – 18 marca) – kolejna część legendarnej serii jRPG debiutuje już za moment. Tym razem mamy jednak do czynienia ze spin-offem, lecz mocno powiązanym z pierwszą częścią cyklu (ktoś ją jeszcze pamięta?). Przygotujmy się więc na nagłe zwroty akcji, sporo akcji i, przede wszystkim, odkrywanie tej intrygującej historii.

GTA V oraz Online (PS5 – 15 marca) – nowe wydanie GTA V oraz segmentu Online dostępne jest już teraz. Okazuje się, że tytuł może i nie olśniewa grafiką tak, jak moglibyśmy liczyć, ale to wciąż GTA. Oznacza to wiele godzin w trybie Online i, dla wielu z nas, kolejne podejście do tej świetnej kampanii.

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 5 (PS4, PS5 – 17 marca) – kolejna część serii motocyklowych gier wyścigowych w stylu supercross. Sygnowana przez Monster gra tym razem nawiąże do sezonu 2021 rzeczywistych zawodów. Możemy oczekiwać ścigania się nie tylko w pojedynkę, ale też przez sieć.

ANNO: Mutationem (PS4, PS5 – 17 marca) – cybernetyczne pieski corgi powinny do tej produkcji zachęcić chyba każdego gracza! Cyberpunkowa pozycja łączy ze sobą pikselową estetykę w ładnym wydaniu oraz perspektywy 3D i 2D. To RPG akcji wrzuci nas w buty walecznej Ann. Razem z nią przemierzymy spowite neonami i dymem ulice Metropolis.

No więc w które nowe gry będziecie grać w tym tygodniu?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie