Nowe gry na PS4 i PS5. PlayStation poleca 4 pozycje na ten tydzień

PS5 nie dostanie tej gry. Sony postanowiło ją anulować
Newsy PS4 PS5

PlayStation przedstawiło nowe gry zmierzające na PS4 i PS5. Ten tydzień będzie bardzo bogaty w mocne debiuty na konsolach Sony.

Fall Guys: Ultimate Knockout (PS5 – 21 czerwca) co prawda jest dostępne na rynku od bardzo dawna, ale teraz przechodzi na model free to play. Jeśli lubicie kolorowe gry imprezowe, które nie są przy okazji zbyt skomplikowane, poczujecie się jak w domu.

Shadowrun Trilogy (PS4, PS5 – 21 czerwca) to zestaw udanych produkcji RPG osadzonych w cyberpunkowym świecie, w którym magia miesza się z nowoczesną technologią. Jeśli jesteście fanami gatunku, zdecydowanie warto sprawdzić.

Sonic Origins (PS4, PS5) – 23 czerwca) jest wielką kompilacją zremasterowanych przygód jeża Sonica z gier Sonic The Hedgehog, Sonic The Hedgehog 2, Sonic 3 & Knuckles i Sonic CD. Gracze tęskniący za klasycznymi platformówkami zdecydowanie powinni mieć ten tytuł na oku.

Capcom Fighting Collection (PS4, PS5 – 24 czerwca) to kolejna kolekcja odświeżeń na tej liście. Zestaw ten serwuje graczom aż 10 różnych gier z automatów, w tym Hyper Street Fighter II, Cyberbots, Red Earth, Darkstalkers i Vampire Savior.

Poniżej znajdziecie materiał PlayStation, w którym zaprezentowano wymienione tytuły.

Jeśli chcecie zapoznać się z innymi premierami tego tygodnia, koniecznie sprawdźcie nasze multiplatformowe zestawienie debiutów.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie