Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. PlayStation zachwala 2 produkcje i DLC

Nowe gry PS4 i PS5 - Assassin's Creed Valhalla - logo PlayStation
PS4 PS5

Jakie nowe gry poleca PlayStation w tym tygodniu? Brytyjski oddział „niebieskich” przygotował kolejne wideo z serii, w której omawia premiery produkcji na konsolach PS4 i PS5. Tym razem w rekomendacjach znalazły się 2 pełnoprawne tytuły oraz ogromne DLC fabularne.

WWE 2K22 (PS5, PS4 – 11 marca) – kolejna odsłona wrestlingowego cyklu gier z najpopularniejszymi na świecie zapaśnikami. W tej części poza toczeniem walk na ringu każdy może również zorganizować własne wydarzenie sportowe, a także stać się menadżerem drużyny.

Submerged: Hidden Depths (PS5, PS4 – 10 marca) – trzecioosobowa gra eksploracyjna, w której nie zobaczycie ani grama walki. Pokierujecie dwójką bohaterów porzuconych w ruinach zatopionego świata. Jeden z nich posiada przeklętą moc, a drugi stara się, by ona ich nie rozdzieliła.

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok (PS5, PS4 – 10 marca) – ogromne DLC fabularne, które pozwala Eivorowi zmienić się w Odyna. Ten musi stoczyć walkę z armiami lodu i ognia. Dodatek można rozpocząć bardzo szybko po rozpoczęciu kampanii, a wraz z postępami zyskacie masę nowego ekwipunku oraz umiejętności.

Nowe gry w tym tygodniu oczywiście nie wychodzą wyłącznie na konsole PlayStation. Więcej na temat debiutów na pozostałych platformach możecie przeczytać tutaj.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie