Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Bogowie, świat pod wodą i zapaśnicy

Nowe gry - PS4 i PS5 - WWE 2K22
PS4 PS5

Poniedziałek to dobra okazja, by omówić nowe gry zmierzające na konsole PlayStation. W dzisiejszym zestawieniu znalazł się także spory dodatek fabularny do Assassin’s Creed Valhalla.

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok (PS5, PS4 – 10 marca) – to przeogromne DLC dodające kolejny zestaw misji, które pozwolą Wam wcielić się w Odyna. Eivor dzięki temu zyska masę nowych umiejętności, w tym te powiązane z ogniem i lodem, a także teleportacją i zamianą w kruka.

Submerged: Hidden Depths (PS5, PS4 – 10 marca) – eksploracyjna gra, w której zwiedzicie świat zatopiony pod wodą. W grze pokierujecie dwójką bohaterów, którzy próbują użyć mocy jednego z nich w dobrym celu. Co ciekawe, produkcja jest pozbawiona jakiejkolwiek walki i skupia się na relaksowaniu się.

WWE 2K22 (PS5, PS4 – 11 marca) – czas na kolejną edycję cyklu gier sportowych, w którym gracze mogą zagrać jako swoi ulubieni wrestlerzy. Co ważne, w tej odsłonie nie liczy się tylko możliwość rozegrania pojedynków na ringu, ale także sama kwestia zorganizowania widowiska sportowego oraz stworzenie własnej drużyny zapaśników.

Oczywiście na innych platformach wyjdą w tym tygodniu także inne nowe gry warte uwagi. Nasze omówienie tychże produkcji znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie