Nowe gry na PS4 i PS5. Martwe zło, mroczny soulslike i nutka szaleństwa

Evil Dead: The Game i logo PlayStation
Newsy PS4 PS5

Posiadacze PS4 i PS5 będą mieli co robić w tym tygodniu. Nowe gry zmierzają na konsole Sony i jest ich tym razem naprawdę sporo.

Salt and Sacrifice (PS4, PS5 – 10 maj) to gratka dla fanów soulslike, którym niestraszna jest inna perspektywa. Tytuł stawia na wymagającą rozgrywkę z oprawą w dwóch wymiarach.

Unpacking (PS4, PS5 – 10 maj), czyli zeszłoroczny cichy hit, który zdobył serca fanów tytułów niezależnych i wreszcie trafi na PS4 oraz PS5. Warto wspomnieć, że produkcja zdobyła aż dwie nagrody BAFTA.

We Were Here Forever (PS4, PS5 – 10 maj) jest kontynuacją znanej i lubianej serii kooperacyjnych produkcji przygodowych. Zagadki czekają na każdym kroku, a kluczem do zwycięstwa jest dobra komunikacja i ścisła współpraca między graczami.

Source of Madness (PS4, PS5 – 11 maj) nie zachwyca piękną grafiką, ale powala stylem i gęstym klimatem. Jeśli lubicie klimaty twórczości Lovecrafta, koniecznie sprawdźcie tę produkcję roguelite.

Evil Dead: The Game (PS4, PS5 – 13 maj) to zdecydowanie największa premiera tygodnia. Martwe zło powraca i zapowiada się na solidnego akcyjniaka dla miłośników marki. Będzie krwawo, klimatycznie i być może nawet trochę strasznie.

W tym tygodniu na PS4 i PS5 ukażą się również:

  • Eiyuden Chronicle: Rising (PS4, PS5 – 10 maj)
  • Rage Among the Stars (PS4, PS5 – 10 maj)
  • This War of Mine: Complete Edition (PS4, PS5 – 10 maj)
  • The Centennial Case: A Shijima Story (PS4, PS5 – 12 maj)
  • Instant Sports Plus (PS5 – 13 maj)

Jeśli gracie też na innych platformach, koniecznie sprawdźcie nasze ogólne zestawienie debiutów tego tygodnia.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie