Nowe gry PS4 i PS5 w tym tygodniu. Strzelanka na wrotkach, czyściec dla golfistów i szkicowany RPG

Nowe gry PS4 i PS5 w tym tygodniu. PlayStation Access prezentuje
Newsy PS4 PS5

PlayStation Access opublikowało kolejny materiał prezentujący nowe gry, które debiutują na konsolach PS4 oraz PS5.

Rollerdrome (PS4, PS5 – 16 sierpnia) – dość nietypowe połączenie, z jakim na co dzień rzadko raczej mamy do czynienia. Rollerdrome to gra akcji, w której jeździmy na wrotkach po wyznaczonej arenie, wykonujemy triki, a przy okazji… strzelamy do przeciwników. Pierwsza część jest tu bardzo ważna – poprawne ewolucje na wrotkach pozwalają bowiem na uzupełnienie amunicji. W oryginalny tytuł możecie zagrać już teraz.

Cursed to Golf (PS4, PS5 – 18 sierpnia) – kolejne nieoczywiste połączenie, tym razem jednak złożone z gry sportowej i roguelike. Wcielamy się tu w Przeklętego Golfiarza, który po śmierci trafił do Golfowego Czyśćca. Ma jednak szansę wrócić na Ziemię – choć w tym celu musi przejść wszystkie golfowe wyzwania czekające na niego w zaświatach.

We Are OFK (PS4, PS5 – 18 sierpnia) – gra w formie interaktywnego serialu przedstawiającego w istocie historię powstawania zespołu muzycznego. Czasem jednak trudno zaistnieć na scenie muzycznej, gdy na drodze staje codzienne życie, praca i typowe ludzkie problemy. Mimo wszystko może to właśnie Wam uda się pomóc Itsumi Saito w spełnieniu jej wieloletniego marzenia?

RPG Time: The Legend of Wright (PS4 – 18 sierpnia) – w tym tytule zadaniem gracza jest zapoznanie się z kolorowym światem fantasy, który jednak stworzono w dość oryginalny sposób – w szkicowniku artysty. Z tego względu w tej inspirowanej papierowymi RPG-ami grze znajdziecie szkice, wycinanki czy przedmioty codziennego użytku. Oryginalne podejście do tematu RPG trafi na konsole już jutro.

Madden NFL 23 (PS4, PS5 – 19 sierpnia) – nowa odsłona serii jest dostępna od wczoraj, ale w trybie wczesnego dostępu przeznaczonym wyłącznie dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate lub EA Play. W pozostałych przypadkach, a więc na PS4 i PS5, w tytuł zagracie jednak niewiele później, bo już w najbliższy piątek.

Cały materiał omawiający i przybliżający nieco nowe gry na PS4 i PS5 znajdziecie poniżej. Jeśli natomiast interesują Was premiery na wszystkich platformach, sprawdźcie jeden z naszych wcześniejszych newsów.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie