Nowe gry PS4 i PS5 w tym tygodniu. Strzelanka na wrotkach, czyściec dla golfistów i szkicowany RPG

CD Projekt RED komentuje rzekome przejęcie przez PlayStation
Newsy PS4 PS5

PlayStation Access opublikowało kolejny materiał prezentujący nowe gry, które debiutują na konsolach PS4 oraz PS5.

Rollerdrome (PS4, PS5 – 16 sierpnia) – dość nietypowe połączenie, z jakim na co dzień rzadko raczej mamy do czynienia. Rollerdrome to gra akcji, w której jeździmy na wrotkach po wyznaczonej arenie, wykonujemy triki, a przy okazji… strzelamy do przeciwników. Pierwsza część jest tu bardzo ważna – poprawne ewolucje na wrotkach pozwalają bowiem na uzupełnienie amunicji. W oryginalny tytuł możecie zagrać już teraz.

Cursed to Golf (PS4, PS5 – 18 sierpnia) – kolejne nieoczywiste połączenie, tym razem jednak złożone z gry sportowej i roguelike. Wcielamy się tu w Przeklętego Golfiarza, który po śmierci trafił do Golfowego Czyśćca. Ma jednak szansę wrócić na Ziemię – choć w tym celu musi przejść wszystkie golfowe wyzwania czekające na niego w zaświatach.

We Are OFK (PS4, PS5 – 18 sierpnia) – gra w formie interaktywnego serialu przedstawiającego w istocie historię powstawania zespołu muzycznego. Czasem jednak trudno zaistnieć na scenie muzycznej, gdy na drodze staje codzienne życie, praca i typowe ludzkie problemy. Mimo wszystko może to właśnie Wam uda się pomóc Itsumi Saito w spełnieniu jej wieloletniego marzenia?

RPG Time: The Legend of Wright (PS4 – 18 sierpnia) – w tym tytule zadaniem gracza jest zapoznanie się z kolorowym światem fantasy, który jednak stworzono w dość oryginalny sposób – w szkicowniku artysty. Z tego względu w tej inspirowanej papierowymi RPG-ami grze znajdziecie szkice, wycinanki czy przedmioty codziennego użytku. Oryginalne podejście do tematu RPG trafi na konsole już jutro.

Madden NFL 23 (PS4, PS5 – 19 sierpnia) – nowa odsłona serii jest dostępna od wczoraj, ale w trybie wczesnego dostępu przeznaczonym wyłącznie dla subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate lub EA Play. W pozostałych przypadkach, a więc na PS4 i PS5, w tytuł zagracie jednak niewiele później, bo już w najbliższy piątek.

Cały materiał omawiający i przybliżający nieco nowe gry na PS4 i PS5 znajdziecie poniżej. Jeśli natomiast interesują Was premiery na wszystkich platformach, sprawdźcie jeden z naszych wcześniejszych newsów.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie