Need for Speed Most Wanted na Unreal Engine 5. Długi film z rozgrywki dostępny

Need for Speed Most Wanted - oto rozgrywka na Unreal Engine 5 | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Need for Speed Most Wanted to jedna z najlepszych odsłon całej serii w historii. W sieci pojawił się długi gameplay z odświeżenia na Unreal Engine 5.

Electronic Arts zrobiło niegdyś reboot Most Wanted, ale wyszedł od średnio. Nic więc dziwnego, że sam fani wzięli się za remake i to na silniku Unreal Engine 5! Obejrzycie film z rozgrywki.

Need for Speed Most Wanted wygląda nieźle

Gdy fani nie dostają tego, na co czekają, biorą sprawy w swoje ręce. Dlatego też jeden z największych fanatyków Most Wanted od dawna pracuje nad wskrzeszeniem oryginalnej produkcji. Pisaliśmy o niej już kilka razy. Odbiór jednak za każdym razem wydawał się dość mieszany – twórca remake’u jak na razie chwali się dość małymi poprawkami, choć stojąca za nimi technologia jest jak najbardziej imponująca. Pod paroma względami grafika zachwyca, a pod innymi nie wydaje się wcale tak rewolucyjna.

Nowy filmik prezentuje się jednak znacznie lepiej. Gra znajduje się w ulepszonej wersji. Jej autor dorzucił nowe efekty dźwiękowe oraz świeżutki generator efektów cząsteczkowych. Jakby tego było mało, jest też shader wnętrz oraz drzewa 3D z efektem wiatru. To samo w sobie zasługuje na pochwałę – oryginał miał statyczne drzewa bez szczegółów.

Autor filmu wykorzystał do pokazu nowej wersji produkcji samochód BMW M3 GTR z paroma ulepszeniami. Zaprezentowana trasa została wzięta z wersji na Xbox 360. To znaczy, że wyciągnął stamtąd tekstury i poprawił je, zwiększając ich rozdzielczość. Trzeba przyznać, że wygląda to znacznie lepiej.

Na ten moment gra nie jest dostępna nigdzie do pobrania. Autor zastrzega, że może nigdy nie wypuścić jej w świat, z obawy o naruszenie praw autorskich. Pozycja ta służy przede wszystkim za kolejny wpis do jego CV.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie